|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Совети за секој од нас  
[Страница: 2 3 4 5 ]
103 Еца 26714 24.11., 17.14
marchi
 
Сервис за перење теписи   18 Еца 9746 7.10., 19.38
perenjetepisi
Садови за готвење   19 Felly RR 12258 26.8., 14.42
Hopeful RR
Што најмногу мразите да работите по дома?  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 ]
159 profesorica 21491 24.1., 19.14
Палешка РР
Колку сте (не)уредни?  
[Страница: 2 3 ]
62 profesorica 14033 28.11., 14.36
MamaKiki
Перење ќебиња  
[Страница: 2 3 ]
65 mother 29 13671 25.11., 17.20
marchi
Чистење во домот  
[Страница: 2 3 ]
65 Julie1 16822 25.11., 17.18
marchi
Прашоци и детергенти за перење алишта   10 Melanija RR 9555 25.11., 17.11
marchi
Колку често перете?  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
139 Еца 19849 25.11., 17.09
marchi
Завеси или венецијан ролетни?  
[Страница: 2 3 4 ]
89 profesorica 35313 10.6., 11.14
LoveableMe RR
Теписи-модели, материјали, одржување.....  
[Страница: 2 ]
41 profesorica 21112 20.4., 00.15
kapina
Санитарија   19 Snowhite RR 12215 17.3., 13.44
Malecka23
Дамки популарно наречени флеки  
[Страница: 2 3 4 ]
91 mami 34099 2.3., 22.32
Melanija RR
Чистење на шпорети  
[Страница: 2 ]
42 BILJANA_G 16102 2.3., 15.21
AneLav RR
Замрзнување на продуктите   18 Defne90 RR 15206 10.1., 15.59
sonc90
Што никогаш повеќе нема да купиме?  
[Страница: 2 ]
32 Bethany 10663 1.12., 13.28
Ilina87
Фарбање облека  
[Страница: 2 3 ]
51 niki 28404 1.12., 00.58
caciana
Миење садови  
[Страница: 2 3 ]
66 niki 13103 30.11., 20.51
blond
Поплава - појавата на мувла и нашето здравје  
[Страница: 2 3 ]
68 ripce 43781 30.11., 20.23
scared
Како се справувате со прашината во домот?  
[Страница: 2 3 ]
57 profesorica 13091 30.11., 20.18
scared
Соодветно место за средствата за чистење   15 BILJANA_G 8605 27.11., 18.01
Ki4iko
Перење на капути и јакни  
[Страница: 2 ]
39 profesorica 12957 20.11., 19.27
caciana
Што пеглате а што не?  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
134 profesorica 20118 20.11., 19.16
gina
Мајстори - препораки и искуства   0 anaana 7436 18.11., 23.58
anaana
Средства за чистење  
[Страница: 2 3 4 ]
95 Еца 29829 15.10., 16.44
Melanija RR
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Пушење во бременост
predrag

Дали пушевте за време на бременоста

Да, како и претходно (15%)

Да, но помалку од претходно (23%)

Да, почнав за време на бременоста (0%)

Не, престанав за време на бременоста (19%)

Не, престанав уште пред да забременам (13%)

Не, никогаш не сум пушел/а (30%)


Број на сите гласови: 205

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!