|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Последни 50 нови дискусии - Форуми - ringeraja.mk


Најнови дискусии | Последно променети дискусии | Најнови пораки | Форумimage

radi

(4.9, во 16.12)

Хидронефроза


Бебе - Новороденче, бебе

image

Палешка РР

(3.9, во 23.21)

Косопасец


Дете - Деца

image

Палешка РР

(2.9, во 12.41)

Гарантирано добивате бебе! Сурогат мајчинство во Украина


Забременување - Проблеми со забременување

image

mamicka

(30.8, во 12.43)

Што да се понесе во болница?


Бременост - Што ми треба за новороденче?

image

MyNameIsHope

(6.8, во 13.13)

Грло на матка


Бременост - Бременост и породување

image

Anonimen

(23.7, во 16.50)

Suplementi , vitamini i kofein pri zabremenuvanje so IFV


Забременување - Заедничка надеж

image

Medo

(29.6, во 21.02)

Нагло паѓање на главата на страна


Бебе - Разговори на родители

image

LoveableMe RR

(9.4, во 1.06)

Вештачко оплодување VIII дел


Забременување - Проблеми со забременување

image

Anne^

(23.3, во 1.44)

Вонтелесно оплодување


Забременување - Заедничка надеж

image

prvenka

(23.3, во 1.19)

Хистероскопија


Забременување - Проблеми со забременување

image

Anonimen

(20.3, во 13.50)

Хипофиза аденом и терапија


Забременување - Проблеми со забременување

image

mama26

(25.2, во 16.16)

Кредит преку банка


Партнерство - Финансиски дилеми околу родителство

image

niki

(16.11, во 12.24)

Колку често сексуални односи


Партнерство - Сексуалност

image

clubfoot

(8.11, во 14.36)

Криво Стопало - Pеs Equiovarus


Бебе - Разговори на родители

image

mami

(4.11, во 1.01)

Заедничко капење


Партнерство - Сексуалност

image

mami

(4.11, во 0.52)

Вибратор и останати играчки за големи деца


Партнерство - Сексуалност

image

Pregnant

(12.9, во 14.05)

Aспирација на млеко


Бебе - Новороденче, бебе

image

HeraN

(23.7, во 7.18)

Problem na stolicata


Бебе - Дохранување со густа храна

image

Палешка РР

(30.6, во 12.24)

ПЗУ Др. Ирена Москова одговара на Вашите прашања - дете


Дете - Деца

image

Kiki1705

(20.6, во 8.38)

Mrdanje so glavata levo desno kaj bebe


Бебе - Новороденче, бебе

image

Еца

(16.6, во 16.50)

Кои се РР модератори?


РР Заедница - За порталот

image

vesna_kr

(16.6, во 16.46)

Беби рецепти


Бебе - Дохранување со густа храна

image

mis.

(16.6, во 16.44)

Денеска ручкавме(за деца до 1 год.)


Бебе - Дохранување со густа храна

image

HeraN

(22.5, во 13.10)

Tezina na bebeto


Бебе - Доење и дополнување на доењето

image

Еца

(12.5, во 15.03)

Испитувања во бременоста


Бременост - Бременост и породување

image

mis.

(9.5, во 22.08)

Доење на саат или по барање на бебето


Бебе - Доење и дополнување на доењето

image

BEBICA

(10.3, во 8.25)

Совети за зајакнување на имунитетот на вашето дете?


Дете - Исхрана на децата

image

Ikana

(10.3, во 8.22)

Каква свадба имавте?


Партнерство - Свадби, крштевки, годишници ...

image

HeraN

(5.3, во 10.48)

Zapek ili normalna stolica?


Бебе - Новороденче, бебе

image

Julie1

(3.3, во 8.56)

Кои игри ги играте со децата?


Семеен живот - Игри, броенки, песнички

image

mami

(25.2, во 13.58)

деца со аутизам


Дете - Деца со посебни потреби

image

Melanija RR

(2.2, во 10.24)

Места/градови/ цркви како помош за забременување


Забременување - Заедничка надеж

image

mami

(21.1, во 15.55)

Криза во вашата фирма


Партнерство - Финансиски дилеми околу родителство

image

mis.

(4.1, во 20.02)

Хемороиди


Бебе - После породување

image

Палешка РР

(18.10, во 14.38)

Прв пат во МК: Ѕвезда на бебе календар за 2020 год


РР Заедница - Дружби, случувања

image

Тања РР

(2.10, во 11.10)

Хипотонија (млитавост) кај бебињата


Бебе - Новороденче, бебе

image

Еца

(6.8, во 14.01)

Егзема (атопичен дерматит)


Бебе - Алергија

image

Petra1

(12.7, во 10.22)

Dolgometrazno sedenje na grada


Бебе - Доење и дополнување на доењето

image

Julie1

(9.7, во 16.00)

Гинеколози - препораки


Семеен живот - Семејно здравје

image

Палешка РР

(4.7, во 2.22)

Вагинални инфекции во бременоста


Бременост - Бременост и породување

image

Zola

(30.6, во 23.34)

Боледување во бременост


Бременост - Бременост и породување

image

Brankica sk

(30.6, во 23.31)

Лапараскопија


Забременување - Проблеми со забременување

image

Anonimen

(27.5, во 13.51)

Dali sum bremena


Бременост - Бременост и породување

image

Еца

(15.5, во 10.51)

Стерилитет кај мажот?


Забременување - Проблеми со забременување

image

Anonimen

(9.5, во 13.35)

Dali sum bremena


Бременост - Бременост и породување

image

vesna_kr

(16.4, во 9.32)

Животинско царство


РР Заедница - Собирање

image

Anonimen

(31.1, во 16.08)

Односи


Забременување - Заедничка надеж

image

lilit

(30.1, во 11.59)

Болки во нозете и препоните


Бременост - Бременост и породување

image

Melanija RR

(24.1, во 15.33)

Сакам да прашам .....


РР Заедница - Разговори за се и сешто

image

none

(24.1, во 14.43)

Проверка на проодност на каналите


Забременување - Проблеми со забременувањеАнкета

Име за момче
linak

Дали ви се допаѓа името Јаков?

Да (51%)

Не (49%)


Број на сите гласови: 146

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!