|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
КАЛЕНДАР НА ДЕТСКИ РАЗВОЈ
Следете го развојот на свето дете односно деца. Бидете среќни секој ден!
Ако Ве интересира што се случува со Вашето дете, од првиот ден на неговото раѓање, па се до неговата 8. Година, користете го календарот на детски развој. Во него ќе најдете информации за развој и нега на доенче, за одгледување на дете и сите потешкотии и предизвици, кои Ве очекуваат на волшебното патешествие наречено родителство. Се што Ви треба е e-адреса и секако дете :) Ако имате повеќе деца, впишете ги сите посебно и за секое дете еднаш месечно ќе добивате корисни и интересни информации и совети. Може да искористите само еден е-наслов, за пријава на сите деца!

Благодариме на довербата!
ЗА НЕТРПЕЛИВИТЕ: погледнете дел од содржините, кои Ве очекуваат во календарот на детски развој
Содржините се подготвени да го следат развојот на Вашето дете од првиот ден до осум годишна возраст! Погледнете дел од содржините, кои Ве очекуваат во календарот на детски развој. Но, тоа не е се!


Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?