|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Список на РР мамички
26.5.2009 21:26:35   
Еца
Имаме список на оние кои сакаат две црти, список на трудници,е па време е за список и на мамичкиuser posted image user posted image user posted image Пријавувајте се

Никот на мама                                Деца(годиште)

Елена                                               Мартина (2005)
Мами                                                 Лука  (2008)
Весна кр                                           Мила (2007)
Александра                                      Ана (1999) и Лука (2005)
БилјанаМ                                          Воислав (2007)
Мис                                                   Мартин(2004) и Стефан (2008)
Мама Ане                                          керката (2000) и синот (2006)
Стефи 2001                                      Стефан (2001)
Ноди                                                  Матеј (2006)
Палешка                                            Марио (1995)
Ники                                                  Теодора (2007)
Боцко                                                Стефан (2006)
Анушка                                              Војкан (1992) и Кирил (1995)
Наташа                                              Лука (2005) и Леон (2008)      


< Поракaта ја уредил Elena -- 31.5.2009 14:49:01 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Список на РР мамички
26.5.2009 22:31:16   
Палешка РР
Палешка - Марио (1995)

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Список на РР мамички
27.5.2009 8:39:21   
mami
Еленче тука ти е и Анушка ама да ме убиеш не ми текнува колку се големи децата имаат 14 и 16- 17 год мислам и нели едно на патuser posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Список на РР мамички
27.5.2009 20:35:13   
Anushka
fala ti Mami sto me prijavi!user posted image  
Da so site vas sum i jas: Vojkan 17 + Kiril 15 + kerka za mesec dena...

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Список на РР мамички
27.5.2009 20:37:13   
Еца
Анушке математика сум  експерт ама милим те пиши ми години, леле денот ме убиuser posted image user posted image ај чекам години и во список си веднашuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Anushka)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Список на РР мамички
27.5.2009 20:44:26   
Anushka
Elence, i kaj mene matematikata ne igra uloga... ne e fer da ti priznaam deka imam 40! Spored biologija i fizika, ja bi si dala 29.... so se' krevet

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Список на РР мамички
27.5.2009 21:11:41   
niki
E, aj i ja da se prijavam
Niki so kerkicka Teodora(2007)

(Одговор на членот Anushka)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Список на РР мамички
27.5.2009 21:18:39   
Боцко
Боцко тато на Стефан (2006)

_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Список на РР мамички
28.5.2009 18:57:18   
Anushka
aaaa, Elena, godiste na ragjanje na decata... Vojkan 1992 i Kiril 1995 (vo minatiot milenium)

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Список на РР мамички
28.5.2009 19:40:07   
Еца
user posted image user posted image user posted image Анешке, анушке, двете сме иста сорта, па после некој ќе ми рече бремените не биле расеаниuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Anushka)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Список на РР мамички
28.7.2009 20:04:30   
Еца
ИЗВОРНА ПОРАКА: Elena

Имаме список на оние кои сакаат две црти, список на трудници,е па време е за список и на мамичкиuser posted image user posted image user posted image Пријавувајте се

Никот на мама                                Деца(годиште)

Елена                                               Мартина (2005) и Мила (2009)
Мами                                                 Лука  (2008)
Весна кр                                           Мила (2007)
Александра                                      Ана (1999) и Лука (2005)
БилјанаМ                                          Воислав (2007)
Мис                                                   Мартин(2004) и Стефан (2008)
Мама Ане                                          керката (2000) и синот (2006)
Стефи 2001                                      Стефан (2001)
Ноди                                                  Матеј (2006)
Палешка                                            Марио (1995)
Ники                                                  Теодора (2007)
Боцко                                                Стефан (2006)
Анушка                                              Војкан (1992) и Кирил (1995)
Наташа                                              Лука (2005) и Леон (2008)      Значи пресреќна сум што го зголемувам списокот
Биг мама817          ни фали имеuser posted image                  (2007)
Мимичка                                              Илија (2009)
Винки                                                  Максим (2007)
Мама Оли              ни фали иметоuser posted image                (2008)
Аница                                                  Зоран(2009)
СуперМама                                          Моника(2008)
Маца25                                                Нина(2009)_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Список на РР мамички
29.7.2009 9:17:59   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image леле колку ми е мило што гледам дека нашето семејство растеuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Список на РР мамички
29.7.2009 15:07:06   
Еца
ИЗВОРНА ПОРАКА: Elena

ИЗВОРНА ПОРАКА: Elena

Имаме список на оние кои сакаат две црти, список на трудници,е па време е за список и на мамичкиuser posted image user posted image user posted image Пријавувајте се

Никот на мама                                Деца(годиште)

Елена                                               Мартина (2005) и Мила (2009)
Мами                                                 Лука  (2008)
Весна кр                                           Мила (2007)
Александра                                      Ана (1999) и Лука (2005)
БилјанаМ                                          Воислав (2007)
Мис                                                   Мартин(2004) и Стефан (2008)
Мама Ане                                          керката (2000) и синот (2006)
Стефи 2001                                      Стефан (2001)
Ноди                                                  Матеј (2006)
Палешка                                            Марио (1995)
Ники                                                  Теодора (2007)
Боцко                                                Стефан (2006)
Анушка                                              Војкан (1992) и Кирил (1995)
Наташа                                              Лука (2005) и Леон (2008)      Значи пресреќна сум што го зголемувам списокот
Биг мама817          ни фали имеuser posted image                  (2007)
Мимичка                                              Илија (2009)
Винки                                                  Максим (2007)
Мама Оли              ни фали иметоuser posted image                (2008)
Аница                                                  Зоран(2009)
СуперМама                                          Моника(2008)
Маца25                                                Нина(2009)
Уште една наша мамичкаuser posted image user posted image user posted image

Бебица                                               Моника(2008)


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Список на РР мамички
9.8.2009 21:42:51   
Natasha5
ejjjjj menema tuka mene so Jana.Mama Natasha i kerka Jana 3 .7.2009user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Список на РР мамички
9.8.2009 21:54:14   
Еца
ИЗВОРНА ПОРАКА: Elena

ИЗВОРНА ПОРАКА: Elena

ИЗВОРНА ПОРАКА: Elena

Имаме список на оние кои сакаат две црти, список на трудници,е па време е за список и на мамичкиuser posted image user posted image user posted image Пријавувајте се

Никот на мама                                Деца(годиште)

Елена                                               Мартина (2005) и Мила (2009)
Мами                                                 Лука  (2008)
Весна кр                                           Мила (2007)
Александра                                      Ана (1999) и Лука (2005)
БилјанаМ                                          Воислав (2007)
Мис                                                   Мартин(2004) и Стефан (2008)
Мама Ане                                          керката (2000) и синот (2006)
Стефи 2001                                      Стефан (2001)
Ноди                                                  Матеј (2006)
Палешка                                            Марио (1995)
Ники                                                  Теодора (2007)
Боцко                                                Стефан (2006)
Анушка                                              Војкан (1992) и Кирил (1995)
Наташа                                              Лука (2005) и Леон (2008)      Значи пресреќна сум што го зголемувам списокот
Биг мама817          ни фали имеuser posted image                  (2007)
Мимичка                                              Илија (2009)
Винки                                                  Максим (2007)
Мама Оли              ни фали иметоuser posted image                (2008)
Аница                                                  Зоран(2009)
СуперМама                                          Моника(2008)
Маца25                                                Нина(2009)
Уште една наша мамичкаuser posted image user posted image user posted image

Бебица                                               Моника(2008)
Наташа                                               Јана(2009) готово Нато, во список сиuser posted image


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Список на РР мамички
9.8.2009 22:00:15   
Tanja K.
Kako ne sum go videla spisokov,steta do sega.Znaci moze da me stavite vo spisokot:mama Tanja so kerka Elena 26.02.2003.A da ne treba i prezime,Ako treba Golemata Elena znae.Isto kako nea i ime i prezime.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Список на РР мамички
9.8.2009 22:04:25   
Natasha5
Fala Elence user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Tanja K.)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Список на РР мамички
9.8.2009 22:09:53   
Еца
ИЗВОРНА ПОРАКА: Elena

ИЗВОРНА ПОРАКА: Elena

ИЗВОРНА ПОРАКА: Elena

ИЗВОРНА ПОРАКА: Elena

Имаме список на оние кои сакаат две црти, список на трудници,е па време е за список и на мамичкиuser posted image user posted image user posted image Пријавувајте се

Никот на мама                                Деца(годиште)

Елена                                               Мартина (2005) и Мила (2009)
Мами                                                 Лука  (2008)
Весна кр                                           Мила (2007)
Александра                                      Ана (1999) и Лука (2005)
БилјанаМ                                          Воислав (2007)
Мис                                                   Мартин(2004) и Стефан (2008)
Мама Ане                                          керката (2000) и синот (2006)
Стефи 2001                                      Стефан (2001)
Ноди                                                  Матеј (2006)
Палешка                                            Марио (1995)
Ники                                                  Теодора (2007)
Боцко                                                Стефан (2006)
Анушка                                              Војкан (1992) и Кирил (1995)
Наташа                                              Лука (2005) и Леон (2008)      Значи пресреќна сум што го зголемувам списокот
Биг мама817          ни фали имеuser posted image                  (2007)
Мимичка                                              Илија (2009)
Винки                                                  Максим (2007)
Мама Оли              ни фали иметоuser posted image                (2008)
Аница                                                  Зоран(2009)
СуперМама                                          Моника(2008)
Маца25                                                Нина(2009)
Уште една наша мамичкаuser posted image user posted image user posted image

Бебица                                               Моника(2008)
Наташа                                               Јана(2009) готово Нато, во список сиuser posted imageТања                                                   Елена (2003)

Прва прилика послободна и ке го средам списокот убаво, вака не ми го фака око, нели?user posted image


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Список на РР мамички
9.8.2009 23:02:08   
nadica
moeto ime e maja a nikot mi e nadica i kerka mi se vika nadica(2008)


stavete me i mene na spisokuser posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Список на РР мамички
9.8.2009 23:23:15   
Еца
Никот на мама                                Деца(годиште)

Елена                                               Мартина (2005) и Мила (2009)
Мами                                                 Лука  (2008)
Весна кр                                           Мила (2007)
Александра                                      Ана (1999) и Лука (2005)
БилјанаМ                                          Воислав (2007)
Мис                                                   Мартин(2004) и Стефан (2008)
Мама Ане                                          керката (2000) и синот (2006)
Стефи 2001                                      Стефан (2001)
Ноди                                                  Матеј (2006)
Палешка                                            Марио (1995)
Ники                                                  Теодора (2007)
Боцко                                                Стефан (2006)
Анушка                                              Војкан (1992),Кирил (1995),Мила (2009)
Наташа                                              Лука (2005) и Леон(2008)
Биг мама817          ни фали име                  (2007)
Мимичка                                             Илија (2009)
Винки                                                  Максим (2007)
Мама Оли              ни фали името                (2008)
Аница                                                  Зоран(2009)
СуперМама                                          Моника(2008)
Маца25                                                Нина(2009)
Бебица                                                 Моника(2008)
Наташа 5                                              Јана(2009)                                          
ТањаК                                                   Елена(2003)
Маја                                                      Надица(2008)
Твинс                                                    Јана и Елена (2008)
Ива                                                       Михајло(2006) и Теодор(2009)
Mother29                                              Марко (2007)
Гарфилд                                               Теа(2009)
Професорица                                        Дамјан(2008)
Биле                                                       Горана(2005)
Мамму                                                     Арман (2009)
Неничка                                                 Ангела(2009)
Иванаа                                                  Звонко(1991) и Даниела(1994)
Мамичка3                                              Марио(2002) и Ана Марија(2005)


Вака изгледа подобро, нелиuser posted image Ајде мамички пријавувајте сеuser posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил mami -- 3.9.2009 8:00:42 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот nadica)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Список на РР мамички
10.8.2009 0:03:56   
Twins
   Еве ме и мене Twins- Јана и Елена (2008)

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Список на РР мамички
10.8.2009 0:08:10   
Еца
Готово Твинс, ставена си во список, и уз пат, само никој да не чуе, твоите принцези имаат најубави имињаuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Список на РР мамички
10.8.2009 0:10:50   
Natasha5
Stvarno twins ima pravo Elena kerkite ti imaat najubavi iminja.user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Список на РР мамички
10.8.2009 0:22:43   
Twins
  ааааа фала , фала срцки стеuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Natasha5)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Список на РР мамички
10.8.2009 9:44:19   
Iva
Еве ме и мене на списокот - Михајло(2006), Теодор(2009)

(Одговор на членот Twins)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?