|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
[Партнерство]
Свадби, крштевки, годишници ... 
Облека, додатоци, покани, ресторани, музика... се што ви треба за важни настани
723136 RE: Каква свадба имавте? ..
10.3.2020 8:22:11
laurap
 
RR team , Defne90 RR , scared RR   
Семејство и партнерски односи 
Како да се решат проблемите кои настануваат со доаѓање на нов член? Како да се избегне мешањето на свекрвата и мајката?
24311246 RE: Како се согласувате со ро ..
11.2.2018 13:49:54
bojana2014
 
RR team , Defne90 RR , scared RR   
Сексуалност 
Проблеми, нови, интересни идеи, табуа, сигурност и здравје
1835394 RE: колку често сексуални одн ..
16.11.2020 12:24:19
Палешка РР
 
RR team , Defne90 RR , scared RR   
Семејно законодавство 
Дали ги познавате своите права? Мислите ли дека сте добро упатени? Какви се вашите искуства во врска со …
21864 RE: Кoга мајката губи старате ..
2.10.2018 9:19:51
Selma Adem
 
RR team , Defne90 RR , scared RR   
Финансиски дилеми околу родителство 
Колку е "скапо" детето? Како да се погрижиш за финансиската сигурност на семејството, штедење за школување ...
213351 RE: кредит преку банка ..
25.2.2021 16:16:47
BobanD
 
RR team , Defne90 RR , scared RR   
Во прегратка на тагата 
Смрт или болест на детето - утеха и помош во најтешките моменти
23840 RE: 15 ти Октомври-Ден на пре ..
15.10.2016 15:37:57
mommy_angels RR
 
RR team , Defne90 RR , scared RR   
Татин форум 
Кога ќе проговорат татковците – како машките ја доживуваат бременоста и раѓањето, зошто после раѓањето се е подруго …
391374 RE: Слики на татичко со своет ..
14.6.2016 10:41:13
sandriana RR
 
RR team , Defne90 RR , scared RR   

Оди на:
Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?