|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Goodgame Big Farm

Чичко Џорџ ја напушти својата фарма и за жал таа е во многу лоша состојба. Со користење бизнис вештини и помош од вашите соседи, пријатели и семејството, вие повторно ќе можете да ја претворите запуштената штала во прекрасна, просперитетна фарма. Засадете ги вистинските култури, соберете ги и обработете ги, грижете се за своите животни и бидете сигурни дека вашите работници се среќни - вака вашата фарма ќе расте успешно.
Сите игри
Goodgame Empire
Станете господар на замок и претворете ја вашата мала тврдина во главен град на целото кралство во оваа возбудлива online стратешка игра. Воспоставете ефикасен економски систем и соберете моќна војска која ќе го брани вашето кралство и ќе ја проширува вашата територија. Градете сојузништва со други играчи низ светот за да ги победите непријателите и станете единствен, голем владетел на моќно кралство.
Goodgame Big Farm
Чичко Џорџ ја напушти својата фарма и за жал таа е во многу лоша состојба. Со користење бизнис вештини и помош од вашите соседи, пријатели и семејството, вие повторно ќе можете да ја претворите запуштената штала во прекрасна, просперитетна фарма. Засадете ги вистинските култури, соберете ги и обработете ги, грижете се за своите животни и бидете сигурни дека вашите работници се среќни - вака вашата фарма ќе расте успешно.Каква игра/игри сакате да играте? Игрите за кои ќе има најголем интерес, ќе бидат поставени.