|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: мама на две, три , четири одеднаш  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
176 mami 68736 11.12., 22.51
orhidea242
Предупредуваме: Бременост со близнаци!  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
149 ena1 71311 25.5., 00.42
S*K*O*R*P*I*J*A
Предупредуваме: Совети за близначка бременост   12 Палешка РР 12969 10.7., 22.47
Melanija RR
 
Идентични (еднојајчани) близнаци   7 Палешка РР 14985 27.1., 12.12
SOLE
Имате ли во семејството близнаци?  
[Страница: 2 3 4 5 ]
123 Еца 32346 17.6., 17.29
MademoiselleNina
Потенцијални опасности при бременост со близнаци   3 Палешка РР 12612 27.3., 20.42
Milicka27
доење на близнаци   12 mama26 11466 27.3., 20.35
Milicka27
Семејства со тројки   6 Еца 11141 18.11., 20.12
petra27
Австралијанка родила 12 деца   6 profesorica 10520 13.6., 19.27
Mihaela 2010
Симптоми на повеќе плодна бременост   8 Палешка РР 16110 11.3., 12.13
LoveableMe
Законот и близнаците   10 mami 12487 3.2., 10.12
skorpijana
Сијамски близнаци   1 ripce 9715 20.2., 02.02
zvezdi4ka_bt
Шесто сетило кај близнаците   1 Еца 10486 26.1., 10.39
mami
Четворка во чаир   5 mother 29 10418 16.9., 15.21
mother 29
Трудна со 12   2 mami 10386 18.8., 13.50
mami
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

dali vredi da se saka
daniel

dali vredat tie minuti tie saati tie denovi tie godini pominati vo polevanje i cuvanje na toa cveke sto se vika ljubov a moze da svene za pomalku i od edna minuta????????????????????//

da vredi (68%)

ne,ne vredi (9%)

zavisi kako gledas na rabotite (24%)


Број на сите гласови: 34

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!