|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Совети за близначка бременост   12 Палешка РР 16675 10.7., 22.47
Melanija RR
Предупредуваме: Бременост со близнаци!  
[Страница: 2 3 4 5 6 ]
149 ena1 90010 25.5., 00.42
S*K*O*R*P*I*J*A
Предупредуваме: мама на две, три , четири одеднаш  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
176 mami 88446 11.12., 22.51
orhidea242
 
Трудна со 12   2 mami 13382 18.8., 13.50
mami
Четворка во чаир   5 mother 29 13794 16.9., 15.21
mother 29
Шесто сетило кај близнаците   1 Еца 13749 26.1., 10.39
mami
Сијамски близнаци   1 ripce 12914 20.2., 02.02
zvezdi4ka_bt
Законот и близнаците   10 mami 15682 3.2., 10.12
skorpijana
Симптоми на повеќе плодна бременост   8 Палешка РР 21123 11.3., 12.13
LoveableMe
Австралијанка родила 12 деца   6 profesorica 13698 13.6., 19.27
Mihaela 2010
Семејства со тројки   6 Еца 14920 18.11., 20.12
petra27
доење на близнаци   12 mama26 14819 27.3., 20.35
Milicka27
Потенцијални опасности при бременост со близнаци   3 Палешка РР 16395 27.3., 20.42
Milicka27
Имате ли во семејството близнаци?  
[Страница: 2 3 4 5 ]
123 Еца 43605 17.6., 17.29
MademoiselleNina
Идентични (еднојајчани) близнаци   7 Палешка РР 20294 27.1., 12.12
SOLE
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?