|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Сакаш да имаш твој календар?
ПРИЈАВИ СЕ и добивај новости со корисни, интересни и забавни содржини на својата електронска пошта.
 • 31. недела
  "Мама, и јас сакам бебе! Многу јадам, но стомакот никако да ми порасне." Ина 3,5 години.
 • 32. недела
  Вистина е, породувањето боли! Но не толку, за жените да одлучат да не раѓаат друго дете.
 • 33. недела
  Убава си! Баш си секси! Трудна си!
 • 34. недела
  Веќе се подготвувате за доаѓање на детето.
 • 35. недела
  Асоцијација на бременоста за оваа недела? Веројатно, често одење во тоалет.
 • 36. недела
  Зошто на стомакот немате прозорец? Би погледнале внатре да видиме што прави бебето.
 • 37. недела
  Дали торбата за во породилиште веќе е подготвена? А гардеробата за одење дома?
 • 38. недела
  Сега веќе нестрпливо го очекувате породувањето. Можеби ќе причекате уште малку.
 • 39. недела
  Труднице, уште ли си тука?
 • 40. недела
  Се чувствувате огромно и округло. Без грижа, веројатно сте такви...
 • 41. недела
  Сексот и оргазмот го забрзуваат почетокот на породувањето. Тоа е само пријатен вовед во породувањето.
 • 42. недела
  Уште ли сте тука? Нема уште долго! Ви посакуваме многу среќа.


Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?