|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
Се породивме! 
Се роди, станавме семејство, разговори од породувањето,...
1945954 RE: Се породи марија23! ! ! ..
21.4.2017 7:04:25
lukajana RR
 
RR team , RR moderator , Hopeful RR , Neurotoxin RR   
Имиња 
111091 RE: Најубави имиња ..
14.11.2018 10:31:55
Sneglka
 
RR team , RR moderator , Hopeful RR , Neurotoxin RR   
Матични клетки 
Научните истражувања укажуваат на големите способности на матичните клетки. Со нивна помош се излекуваат и најтешките, во денешно време сеуште смртни, болести
14346 RE: Матични клетки од папочна ..
16.10.2014 0:16:58
Felly RR
 
RR moderator , Hopeful RR , Neurotoxin RR   
Термини за породување! 
Те очекуваме мило бебенце, те очекуваме, ако навремено ни дојдеш, ова ќе биде денот на твојот роденден!
47674 Го очекувам бебето во 2016 !! ..
7.1.2016 23:11:00
Melanija RR
 
RR team , Hopeful RR , Neurotoxin RR   

  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Најубави моменти во бременоста   24 Melanija RR 13507 24.11., 14.13
MamaKiki
Предупредуваме: Облека за трудници  
[Страница: 2 3 ]
72 Палешка РР 64055 28.10., 10.25
Kvisko
Предупредуваме: Болести во бременоста  
[Страница: 2 ]
31 Mammy 26377 3.3., 21.55
Neurotoxin
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?