|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Список на рр татковци
29.9.2009 12:11:14   
mami
Еве да не ни се налутат- отварам нов список да видиме колку татковци имаме на рр???

тато                       дете    
Боцко                    Стефан(2006)      
Сашо                     на пат
Ѕ*В*                      Филип (2009)
Догу                       ?


< Поракaта ја уредил vezilka RR -- 23.4.2012 13:39:49 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: список на рр татковци
29.9.2009 12:11:58   
mami
ајде татковци- пријавувајте се, да ве ставам во списокотuser posted image


(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: список на рр татковци
3.10.2009 18:18:44   
mami
Абе само Боцко ни е на форумов???ајде другите да си се пријаватuser posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: список на рр татковци
6.10.2009 18:15:48   
Боцко
е да бееееее. па кај отидоа другите?

_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: список на рр татковци
6.10.2009 18:21:32   
mami
па и јас тоа се прашувам..пишуваат а не ни се пријавуваат срам да им е

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: список на рр татковци
20.10.2009 0:17:49   
sakibukic
татко                                    дете
Сашо                                    на пат

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: список на рр татковци
20.10.2009 0:19:23   
niki
user posted image user posted image user posted image  подршка за идниот татко, ете Боцко наш да не се чувствува осамено во харемов.

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот sakibukic)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: список на рр татковци
20.10.2009 0:19:47   
Боцко
yes!!!


_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот sakibukic)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: список на рр татковци
20.10.2009 0:21:24   
Боцко
ете кој ми мисли добро
ееее ники, што би јас без тебе?
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: список на рр татковци
20.10.2009 0:21:35   
sakibukic
абе ова не да е харем ова ХАРЕМИШТЕ.Машко овде нема ни за лек.

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: список на рр татковци
20.10.2009 0:23:42   
niki
Ве имаме двајца и ве чуваме добро, сега засега. А што ќе ви е многу конкуренција?user posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот sakibukic)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: список на рр татковци
20.10.2009 0:25:16   
sakibukic
да да ники ние двајца покрај жените дома ве имаме и еден куп вас овде вас

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: список на рр татковци
20.10.2009 0:27:19   
Боцко
машки има но не се активни. а мене ми е тука супер - како дома. некои веќе и лично ги знам. вистински пријателки. драго ми е што сѕум дел од рр.

_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот sakibukic)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: список на рр татковци
20.10.2009 0:31:02   
sakibukic
јас друже овде сум ептен нов се надевам дека ќе се погрижите за мене како гуштер нов па и јас да се чувствувам како дома.Се надевам дека ќе се спријателиме.Поздрав

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: список на рр татковци
20.10.2009 0:33:18   
niki
ИЗВОРНА ПОРАКА: mami

Еве да не ни се налутат- отварам нов список да видиме колку татковци имаме на рр???

тато                       дете    
Боцко                    Стефан(2006)      
Сашо                     на пат (термин 30 Октомври)


Леле си се изнасмеав сама на себе. Ќе ти отвориме тема Сашо се породиuser posted image user posted image user posted image  луда глава...

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: список на рр татковци
20.10.2009 0:34:53   
niki
Ситно броите, со лесно нека биде.

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: список на рр татковци
20.10.2009 13:03:04   
mami
Леле си се изнасмеав сама на себе. Ќе ти отвориме тема Сашо се породи луда глава...


Ники, ма блесава еднаuser posted image user posted image user posted image user posted image ме изнасмеа...ке отвориме тема- Женаму на Сашо се породи...уф..или Сашо полесно да ни го кажеш името на сопругата па да и отвориме неа темаuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: список на рр татковци
20.10.2009 13:29:46   
niki
Ќути, мами, на никого не кажувај, ама деновиве не сум со сите! Пссссст никој да не чуеuser posted image

_____________________________

Sometimes two people have to fall apart to realise how much they need to fall back together

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: список на рр татковци
1.12.2009 15:33:13   
mami
Еве од овде упатувам апел до тато Сашо да се пријави со своето бебуле..терминот им беше 30 октомври, значи сигурно се породени веќе...

(Одговор на членот niki)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: список на рр татковци
2.12.2009 22:26:11   
S*B*
zdravo kako ste posto jas sum novo ovde se nadevam deka ke se druzime

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: список на рр татковци
2.12.2009 22:55:02   
Еца
user posted image user posted image user posted image за новиот татко. Секако пријатна дружба и таман да слушнеме малку повеќе за искуствата на татковците околу своите деца.

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот S*B*)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: список на рр татковци
2.12.2009 23:41:11   
mami
јухуууу уште еден татко...Супер..само нека расте и вашиот список...

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: список на рр татковци
2.12.2009 23:59:34   
delfinka
pa truka malo i super tatkovci a!?!
aj cestito

_____________________________

sekoj e blagosloven ako veruva vo boga

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: список на рр татковци
3.12.2009 0:08:44   
Еца
Апел до татковците: Зарем ќе дозволите жените да надвладеат?user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот delfinka)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: список на рр татковци
3.12.2009 0:16:34   
S*B*
Јас сум многу тазе татако имам син Филип на 27,10,2009.Голем поздрав до сите и фала на искреното добредојде.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

Доење.
пеперутка16

Колку долго доеше?