|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Егзема (атопичен дерматит)  
[Страница: 2 3 4 ... 22 23 24 ]
579 Еца 217914 6.8., 14.01
Teonce
Целијакија  
[Страница: 2 3 ]
66 mami 34586 30.10., 13.32
Tool
Алергија на храна  
[Страница: 2 3 4 ... 10 11 12 ]
291 Еца 99841 10.6., 15.57
eli07
Алергија на хемикалии   7 Палешка РР 10776 4.12., 20.35
MajaLeon
Алерго тест  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 ]
180 mis. 76710 5.8., 20.19
MamaKiki
Црвенило на лицето  
[Страница: 2 ]
45 Ивана С. 38232 2.5., 16.18
Neurotoxin
Алергија на полен  
[Страница: 2 ]
28 Еца 23312 29.10., 17.05
elizabeta beti
Убод од инсекти  
[Страница: 2 3 ]
66 Еца 46398 15.10., 15.24
Dilina
пеленски осип   1 mari24 9990 19.5., 21.08
Felly RR
Кожна алергија (уртикарија)  
[Страница: 2 ]
48 ripce 43716 6.4., 09.56
Defne90
Алергија на домашни миленици!   17 Julie1 18618 12.6., 19.35
cucamaca
alergija   1 maja5 9049 11.6., 12.23
Felly RR
алергија на пеницилин  
[Страница: 2 ]
25 mother 29 17628 6.6., 14.43
Annet
alergija na kazein ?!?   1 zozozo 9848 12.3., 12.14
arh_diz RR
Алергија на домашна прашина   19 Еличка 18173 12.3., 08.04
Felly RR
Анафилактичен шок   6 Тања РР 12457 6.12., 17.32
marina111
алергичен на сонце   14 mami 11490 7.8., 09.00
Pepelaska RR
алергична на сопственото дете   6 mami 10353 13.3., 20.26
zami
Алергија поради претерана хигиена?   8 predrag 10984 8.12., 18.35
Весна
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

Problemi
gabriela 02

Sto bi napravile ako ste vo brak i imate edno dete i nereslivi ogromni problemi

Bi go ostavile soprugot (56%)

Bi gi trpele problemite zaradi deteto (38%)

Bi se premazile (7%)


Број на сите гласови: 106

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!