|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
КАЛЕНДАР НА БРЕМЕНОСТА
Уживајте во моментите кога Вашиот стомак расте! Нека секој ден Ви биде посебен!
Ако Ве интересира, што се случува со Вашето тело, како се развива и расте бебето и што се врти во главата на идниот татко, брзо пријавете се во календарот на бременоста! После пријавувањето, секоја недела на Вашата е-адреса, ќе добивате нов e-newsletter со интересни, корисни и забавни содржини за неделата од Вашата бременост. Се што Ви треба е e-адреса и очекуваниот датум на породување - неможе да биде полесно!

Пред да се пријавам, би сакала да погледнам повеќе за создавањето на календарот. ПРОЧИТАЈ

Благодариме на довербата!
ЗА НЕТРПЕЛИВИТЕ: погледнете дел од содржините, кои ве очекуваат во календарот на бременоста
Содржините се разделени на три тромесечја, односно 42 недели, колку што трае бременоста. Погледнете дел од содржините, кои ве очекуваат во календарот на бременоста. Но, тоа не е се!


Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?