|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Кликни тука и креирај го твојот online дневник
Посебен ден во животот, незаборавни сеќавања! Впиши ги сите важни случувања во твојот online дневник. Сподели ги настаните вредни за паметење со Рингераја семејството или чувај ги само за себе
Сите дневници на Рингераја.мк
Сортирај по опаѓачки редослед: 

image
Четврток, 27.4.2017
hepines
Самото име казува, во исчекуванје на среќа

0
0

image
Сабота, 25.2.2017
milen4e
Здр дали ке можи некој да ми одговори

0
0

image
Четврток, 5.1.2017
bobik
Знам еден добар сајт каде што можете да се забавувате додека бремена. Значи, некој може да биде интересно - kazinoigri.mk

0
0

image
Понеделник, 31.10.2016
caaci
Здраво дами,во брак сме веќе 2 години секој месец очекуваме позитивни мисли за бебенце но напротов добивам мензис.Испитував хормони пролактинот ми беше покачен примав бромергон,правев ХЦГ беше во ред,мажот ни правеше спермограм имаше густина примаше 3-месечна терапија но залудно сеуште ништо.Сега немам отидено на гиниколог околу 3 месеци но кај и да е ќе го посетам.ве поздравувам ,се надевам ќе се дружиме ??

0
0

image
Сабота, 8.10.2016
miimii
Ve zamoluvam dali mozete da mi ja dadete informacijata za doktor Maja sto raboti vo ordinacija Butel...kako mala bev kaj nea i sakam povtorno da bidam samo nemozam da go najdam nejziniot broj i prezime

0
0

image
Недела, 28.8.2016
farina04
девојки/мајки доколку имал некој слична ситуација со мојата ве молам да ми даде некој совет

0
0

image
Петок, 1.7.2016
vaska05
Pred 20 godini bevme vo vrska 3 godini potoa patistata ni se razdelija toj zamina vo stranstvo jas ostanav tuka posle 23 godini po nekoja slucajnost ili sudbina povtorno se sretnavme i ne ni trebase mnogu za da svatime deka seuste se sakame i mnogu brzo stapivme vo brak se trgna dobro jas ostanav bremena no se sluci najgolemata tragedija vo nasite zivoti morav vo 26 nedela predvreme da se porodam i go izgubivme bebeto toa bese 2012 godina od togas navamu ne mozam da ostanam bremena Od fondot ni odobrija invitro ama so donator na jajce kletki.Sega ni treba donator pa ako ima nekoja humana licnost koja bi sakala da ni pomogne da donira jajce kletka neka stapi vo kontakt so mene,ke bidam mnogu blagodarna zatoa ve molam za pomos.

0
0



Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?