|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: [FAQ] ПОТРАГА - биолошки родители  
[Страница: 2 3 4 ]
91 agnes77 57142 26.7., 05.33
kapina
Предупредуваме: Успешна приказна  
[Страница: 2 ]
29 agnes77 17206 1.11., 13.09
Hopeful
Предупредуваме: Информации за посвојување!   16 Julie1 15380 13.3., 20.41
Lacrymosa
Предупредуваме: Посвојување - АЛАРМ! - Колку кошта едно дете?  
[Страница: 2 ]
48 agnes77 18722 4.11., 17.51
bubica78
Предупредуваме: Медиумски натписи во врска со посвојување во РМ   10 Viktori 13893 8.9., 10.12
Octavia RR
Предупредуваме: Проблеми со носење и имплементирање на закони, правилници итн   2 Viktori 9771 1.4., 22.18
виктори
 
Четврто дете   0 Anonimen 5052 27.7., 17.34
Anonimen
Посвојување на дете  
[Страница: 2 3 4 ]
76 nina 36380 21.8., 15.28
kapina
Посвојување -music&video   21 agnes77 14127 28.6., 00.31
Melanija RR
Агнес ги очекува близнаците!  
[Страница: 2 3 4 ... 28 29 30 ]
730 agnes77 96568 6.2., 12.13
Melanija RR
Згрижувачко семејство   8 mother 29 10806 14.3., 09.14
babyhope
[Анкета] Колку старо дете би сакале да посвоите?   15 agnes77 10798 1.12., 15.56
Mihaela 2010
За осум бебиња се тепаат 453 двојки   5 agnes77 9779 8.8., 13.44
Mihaela 2010
Договор за меѓудржавни посвојувања   5 agnes77 11259 25.6., 09.48
agnes77
Отворено посвојување   2 agnes77 10407 27.3., 12.29
agnes77
Посвојување- список:)))  
[Страница: 2 ]
29 agnes77 16427 5.3., 09.58
agnes77
Опра има полусестра   0 agnes77 9520 1.2., 19.36
agnes77
"Ги правеле со посебни потреби за да ги посвојат странци?"   6 agnes77 9506 28.1., 22.36
suzeto
[Анкета] Дали треба да се плати за да се посвои дете во Македонија?   18 agnes77 12064 15.1., 11.15
виктори
Чекање за посвојување   0 agnes77 10038 12.1., 22.53
agnes77
Премиерот Груевски го посети Домот ...   11 agnes77 10053 30.12., 17.04
agnes77
Познати родители   8 agnes77 10303 1.12., 17.57
agnes77
[Анкета] Дали би посвоиле дете?   22 agnes77 10801 23.11., 13.45
milijana
Посвојување - како да се соочите со неуспехот   1 agnes77 9759 18.11., 14.00
Палешка
Работи за посвојувањето кои треба да ги знае секое дете   9 agnes77 12805 18.11., 13.16
Палешка
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

kolku vreme go doevte?
nataly_13215

kolku vreme go doevte vaset_o bebe?

1.do 3 meseci (12%)

2. od 3 do 6 meseci (11%)

3.6-9 meseci (10%)

4.od 9 meseci do 12 meseci (18%)

4.poveke od 12 meseci (38%)

ne go doev bebeto (11%)


Број на сите гласови: 72

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!