|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Проблеми со носење и имплементирање на закони, правилници итн   2 Viktori 12992 1.4., 22.18
виктори
Предупредуваме: Медиумски натписи во врска со посвојување во РМ   10 Viktori 17641 8.9., 10.12
Octavia RR
Предупредуваме: Посвојување - АЛАРМ! - Колку кошта едно дете?  
[Страница: 2 ]
48 agnes77 24358 4.11., 17.51
bubica78
Предупредуваме: Информации за посвојување!   16 Julie1 20637 13.3., 20.41
Lacrymosa
Предупредуваме: Успешна приказна  
[Страница: 2 ]
29 agnes77 22382 1.11., 13.09
Hopeful
Предупредуваме: [FAQ] ПОТРАГА - биолошки родители  
[Страница: 2 3 4 ]
91 agnes77 69937 26.7., 05.33
kapina
 
Дали се потребни измени во Законот за посвојување   7 agnes77 6534 2.7., 18.37
Aleksandra
Дали сум посвоен/а ?   10 Палешка РР 7150 6.9., 21.52
Elena
Наследство на посвоеното дете   6 agnes77 6724 24.9., 10.38
delfinka
Националност дали е важна?   13 daniel 6293 17.10., 17.39
Bogdancanka
Моралната дилема на посвојувањето?!  
[Страница: 2 ]
30 mother 29 10128 5.2., 00.06
delfinka
Што претставува мајката која посвојува дете   12 agnes77 8935 16.2., 18.22
Rossana
Romania's Orphans   5 agnes77 6031 27.3., 21.32
Rossana
Собранието усвои измени и дополнувања на Законот за семејство   1 agnes77 6039 16.5., 14.09
nadica
Дваесет работи кои треба да ги знаат родителите кои посвојуваат дете   6 agnes77 6092 3.6., 20.40
Rossana
Прослава на денот на посвојување   2 agnes77 6174 17.6., 13.17
majka 79
Позитивен говор при посвојување   1 agnes77 5615 17.6., 19.56
Палешка
Стапи на сила законот за електронско посвојување 31-05-2010   2 agnes77 5889 19.6., 22.39
agnes77
Славни - посвоени   2 agnes77 6966 22.6., 00.33
Anushka
Радосница на посвоеното дете   4 agnes77 6486 22.6., 17.38
agnes77
Посвојување - симбол   2 agnes77 5630 27.6., 22.54
Martins mom
Посвојување - цитати   0 agnes77 5983 28.6., 23.01
agnes77
Интерес за посвојување   0 agnes77 5365 11.7., 22.18
agnes77
Деинституционализацијата го намали бројот на деца во Домот за доенчиња   1 agnes77 5576 2.8., 09.15
dona
Мамо каде си?   23 Julie1 6517 22.8., 02.44
Misek
Страница:   [1] 2 3   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2 3   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

Вода за деца.
пеперутка16

Мамички, колку месеци варевте вода за вашите бебиња?