|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Сакаш да имаш твој календар?
ПРИЈАВИ СЕ и добивај новости со корисни, интересни и забавни содржини на својата електронска пошта.
 • 19. недела
  Килограм помалку или повеќе, денес е ден да се разгалите. Дозволете си големо парче торта или пица.
 • 20. недела
  Во стомакот имате една мала, ситна точка, која од ден на ден се повеќе станува голема.
 • 21. недела
  Време е за рекреација. Прошетајте до фризер.
 • 22. недела
  Некое време сте се пазеле да не останете бремена, а потоа се јавила желбата што побрзо да забремените. Време е да се опуштите!
 • 23. недела
  Дали некогаш сте добиле толку многу совети како сега за време на бременоста?
 • 24. недела
  Дали воопшто сте свесни што ве чека? Покакани пелени, непроспиени ноќи... неизмерна љубов!
 • 25. недела
  Тато, каде си? На мама и треба масирање на табаните.
 • 26. недела
  Уф, повтoрно ме удри! Слободно удирај, колку што можеш посилно. Така барем знам дека си добро.
 • 27. недела
  Колку чудесно е вашето големо тело. Употребете ги заводничките фантазии на бременоста.
 • 28. недела
  Замор, мачнина, грчеви, лошо расположение... Колку прекрасна работа е бременоста!
 • 29. недела
  Немате што да облечете? Тешете се дека не сте единствените... а имате и оправдување... трудни сте!
 • 30. недела
  Асоцијација на бременост? Баш се е големо и округло.


Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?