|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Ниска Плацена
6.6.2023 13:33:18   
Anonimen
Здраво на сите . Имам неколку прашања ако некој има слично искуство како моето да ми одговори за малку од малку да ми олесни бидејќи неизвесноста и незнаењето ме убива ..29 недела сум од бременоста пред некој ден имав термин за бебчето и откриена ми е ниска плацента  ради која ми кажаа дека морам да се породам со царски рез . Е сега што ме мачи е тоа што бебчето има многу минимално од норманото повеќе течност во мозокот , докторот ми кажува дека ќе се следи ситуацијата и  тој мисли дека се ќе биде во ред дека не постои простор за паника , но како како и секоја мајка колку и да сакам да не мислам сепак сум загрижена ..Дали некој знае про значи тоа и кој  се последиците и дали навистина не треба да имам простор за паника .. Ви благодарам однапред за секој даден одговор 🙏🏽🥰
  Непосредна врска до пораките: 1
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?