|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
[Бебе]
Новороденче, бебе 
Имаме нов член - зошто плаче? Што се грчеви и како да се ублажат, раст на забчињата, спиење, посети …
24317141 RE: Нова мобилна апликација з ..
21.8.2022 22:14:10
Gorde86
 
RR team , sandriana RR , lolla RR   
Предвреме родени 
Некои деца не изненадуваад дури и неколку месеци пред рокот – проблеми и тегоби, совети, искуства …
221419 RE: Предвреме родени деца ..
22.11.2018 16:27:25
lala23
 
RR team , sandriana RR , lolla RR   
Доење и дополнување на доењето 
Проблеми со доењето, маститис, што е прикладно дополнување на доењето, што смее да јаде доилката …
595828 RE: Tezina na bebeto ..
22.5.2020 13:10:30
HeraN
 
RR team , sandriana RR , lolla RR   
Алергија 
Практични искуства, совети, рецепти поврзани со алергии
211440 RE: Егзема (атопичен дерматит ..
6.8.2019 14:01:31
Teonce
 
RR team , sandriana RR , lolla RR   
Дохранување со густа храна 
Како да се комбинира со доење/адаптирано млеко, со што да се почне, рецепти, реакции … Што ако бебето не сака густа храна?
6011463 RE: Problem na stolicata ..
23.7.2020 7:18:16
Палешка РР
 
RR team , sandriana RR , lolla RR   
После породување 
Проблеми на мајката, менструален циклус, исцрпеност, депресија …
523062 RE: Хемороиди ..
4.1.2020 20:02:17
World89
 
RR team , sandriana RR , lolla RR   
Разговори на родители 
Поделите го со нас напредокот на вашето дете, првите падови и првите насмевки
27912750 RE: Ортопед ..
2.11.2021 17:41:26
Sanco
 
RR team , sandriana RR , lolla RR   

Оди на:
Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?