|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Доење на саат или по барање на бебето  
[Страница: 2 3 4 5 6 7 8 9 ]
203 mis. 135181 9.5., 22.08
lukajana RR
Предупредуваме: Доење  
[Страница: 2 3 4 ... 28 29 30 ]
730 Еца 162142 9.4., 21.40
mommyisthebest
Предупредуваме: Адаптирано млеко  
[Страница: 2 3 4 ... 61 62 63 ]
1564 mis. 311814 18.11., 23.34
Kiraca
Предупредуваме: Проблеми со доењето  
[Страница: 2 3 4 ... 42 43 44 ]
1076 mis. 208740 20.4., 08.27
Neurotoxin RR
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

На кого?
Jana9

На кој прв му кажавте дека сте бремена?

На сопругот (92%)

На моите родители (0%)

На родителите на сопругот (0%)

На сестра/брат (0%)

На другарка/другар (8%)

На некој друг (0%)


Број на сите гласови: 12

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!