|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Сакате посебна понуда за огласување наменета за Вашата компанија, сакате да испратите текст за објавување до нашата Редакција или Ви е потребна некоја помош од нас?

image
/11


За се што имате потреба, Ве молиме контактирајте не, нашиот тим со задоволство ќе Вe услужи.

 

> Претпријатие

   Дану Медиа д.о.о.е.л. Скопје

   Ул. бул Партизански одреди бр.155/1 мез.3 Скопје

   E: info@ringeraja.mk

 


 > Генерален директор за Македонија

    Барбара Синадиноска

E: barbara.sinadinoska@danu.biz

Tel: +389 78 358 786

 

 

 > Главен и одговорен уредник

   Барбара Синадиноска

   E: barbara.sinadinoska@danu.biz

   Tel: +389 78 358 786

 

> Дану Филантропија ЈИЕ
   E:filantriopija@ringeraja.mk

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Ново од Лабораторијата на приказни-Просвет...
Деновиве од “лабораторијата за приказни“ на издавачката куќа Просветно дело излегоа два ексклузивни наслови за деца. Ста...
4
Италија
Италија е една од ретките земји кои знаат да пленат и да го освојат срцето на секој кој ќе ја посети, кој ќе ја запознае...
3
Апел за помош за Наумоска - Димески Тодорка
Нечии судбини се многу тешки...
3
Ѓоковиќ се жени викендов?
Новак Ѓоковиќ и Јелена Ристиќ ќе се венчаат викендов, јавуваат српските медиуми
3
Анкета

Dino
d.t.

Dali vi se dopaga imeto Dino?

Da (24%)

Ne (75%)


Број на сите гласови: 154

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!