|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Често поставувани прашања, проблеми и одговори на нив

Корисниците при користење на порталот наидуваат на слични прашања. На ова место собравме неколку најчесто поставувани прашања. Ако не го пронајдете одговорот на своето прашање, пратете ни го прашањето на адреса pomos@danu.biz и ќе пробаме да ви помогнеме.


Општо за порталот:
Општо за порталот

Зачленување, Пријава:
Што е зачленување и како да станам член?
Дали зачленувањето е задолжително?
Кога ќе го потполнам образецот за зачленување, системот ми јавува дека моето корисничко име е зафатено.
Како да се пријавам?
Зошто не можам да се пријавам?
Која е разликата меѓу зачленувањето и пријавувањето?
Како да се одјавам?
Зошто морам секогаш да се пријавувам?
Сакам да ги променам личните податоци (профил)
Што да направам доколку ја заборавам лозинка?
Го заборавив корисничкотот име и лозинката
Како да ги избришам своите податоци од Рингераја.мк?
Како во пребарувачот да овозможам користење на РР колачиња?

Приватни пораки:
Што се приватни пораки?
Како да пратам приватна порака?
Дали можам во порака да додадам датотека?
Зошто не можам да пратам приватна порака на одреден корисник?
Како да забранам на одредени корисници да ми праќаат приватни пораки?

Форуми:
Како да отворам нова тема?
Дали можам да ја избришам или поправам својата порака?
Како да активирам линк?
Како да користам смајли?
Зошто не ми работат буквитете со дијакритични знаци?
Како на своите пораки да додадам потпис?
Зошто не можам да видам одредени форуми?
Што се затворени теми?

Рецепти:
Како да додадам рецепт?Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?