|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Сакаме две црти
3.5.2009 8:57:41   
Еца
Тука би сакала да ни пишат сите кои сакаат и се обидуваат да забременат! Заедно да навиваме и шириме позитивна енергија и позитивни вибрации!

Потпишувајте се,јас еве  се ставам во списокот навивачиuser posted image user posted image user posted image
user posted image Зедно сме посилни!

< Поракaта ја уредил виктори -- 1.4.2011 21:16:55 >


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Сакаме две црти
3.5.2009 10:56:44   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image нас ни е малку рано за второ, ама еве активно навивам за сите вас кои се обидувате..и се надевам дека многу бргу ке ни покажетеuser posted image  илиuser posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Сакаме две црти
3.5.2009 15:04:40   
agnes77
I ja aktivno navivam za sve sve koje čekate user posted image  ili user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Сакаме две црти
3.5.2009 21:45:19   
Еца
Жени потпишувајте се ајде вие кои чекате две црти,ние сме тука да навивамеuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Сакаме две црти
3.5.2009 21:48:33   
hristijana
fala na site sto ste tolku pozitivni i ne podrzuvate  se nadevam deka i jas eden den ke bidam mama

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Сакаме две црти
5.5.2009 21:06:27   
Lilipop
Eve jas minatiot mesec pravev HSG i doc.mi rece da go iskoristime ovoj mesec maksimalno, zosto so HSG-to se prosiruvale kanalite i mozelo da dojde do oploduvanje. Pocnavme so sex terapija sekoj vtor denuser posted image pa ke vidime. Navivajte za mene...user posted image user posted image

(Одговор на членот hristijana)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Сакаме две црти
5.5.2009 21:10:22   
Еца
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image само напред лилипоп ке стискаме палциuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Lilipop)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Сакаме две црти
5.5.2009 21:14:27   
Julie1
Ајде Lilipop дај боже што побрзо да не издрадуваш и има после да частиш во барот за цела Рингераја по неколку пијачки user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Сакаме две црти
5.5.2009 21:39:02   
agnes77
GO Lilipop GO   user posted image

user posted image
 

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Сакаме две црти
5.5.2009 21:41:12   
Viki73
I jas pravev pred eden mesec,pa doktorot mi rece deka ne smeam da zabremenam do naredniot menzis,sega mi za
zavrsi,sto znaci...user posted image

(Одговор на членот Lilipop)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Сакаме две црти
5.5.2009 21:42:54   
Viki73
Samo sakav da te prasam kade gi snimase kanalite,vo drzavna ili na privatno i kako pomina,jas bev na privatno i ne bese bas prijatno.

(Одговор на членот Lilipop)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Сакаме две црти
5.5.2009 21:55:17   
Еца
За сите кои чекаат две црти  user posted image    user posted image   user posted image напред жени,навиваме за вас и нови бебуши   user posted image    user posted image   user posted image  

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Viki73)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Сакаме две црти
6.5.2009 22:58:59   
fibimk
I jas na site sto si sakaat bremenost im posakuvam sto pobrzo da se izraduvaat!user posted image user posted image
Samo opustete se,relaksirano.....ne racunajte deka pravite dete......samo uzivajte i ke bidne koga najmalku ocekuvate!!!! Samo pozitivno i so krenata glava!


_____________________________

You have to have a darkness....for the down to come!!!!!!

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Сакаме две црти
25.5.2009 9:07:22   
Emica
Eve i jas se vpisuvam vo vasiot spisok na zenicki koi tolku sakaat eden den da vidat user posted image

(Одговор на членот fibimk)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Сакаме две црти
25.5.2009 12:41:13   
Sanja
И јас сакам на следниот мој тест што ќе го направам да видам user posted image две цртички! Од срце го молам Бог да ми ја исполни таа желба, како и на сите други што со нетрпение очекуваат тоа да се случи!

(Одговор на членот Emica)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Сакаме две црти
26.5.2009 18:28:54   
Палешка РР
user posted image  user posted image  user posted image

Ајде кажете ни го датумот кога не очекувате user posted image , Еленче да може да направи листа, а ние да навиваме

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , јупииииииииии...

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Sanja)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Сакаме две црти
26.5.2009 23:02:27   
agnes77
ИЗВОРНА ПОРАКА: Elena

За сите кои чекаат две црти 


user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Сакаме две црти
27.5.2009 12:07:30   
Sanja
Јас ако не добија до 5 јуни, тогаш ќе правам тест!
Не дај Боже да ми дојде таа црвена вештерка  user posted image

(Одговор на членот agnes77)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Сакаме две црти
27.5.2009 12:29:44   
Julie1
Ајде јас ке ставам потсетник 5 Јуни да проверам дека има позитивен одговор од тестот кај теби Сањичка...чекаме да не известиш!

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Sanja)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Сакаме две црти
27.5.2009 12:35:39   
mami
 user posted image   абе Сања ме изнасмеа..ти посакувам од се срце да не дојде и на 5ти да ни пишеш дека се појавиле user posted image

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Сакаме две црти
27.5.2009 17:22:44   
agnes77
Sanja, neka bude 5. juni dobar danuser posted image user posted image user posted image  i donese user posted image  ili user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Сакаме две црти
27.5.2009 20:27:06   
Anushka
koga bev devojka, pri privot gyn. pregled mi rekoa deka imam odvratna cistaa na jajnikot i deka tesko za deca. Slednata godina rodiv za prv pat, a po 2,5 god. i v tor pat.
Sega, po 18 god. mi rekoa deka zaradi godinite (40), zaradi carskite rezovi i teskite operacii na matka (x2), obolenata tiroidea, nemam shansi za treto...
Eve cekam za mesec dena da se porodam po tret pat!
Devojki, uzivajte vo sexot, uzivajte vo zivotot, a kako Gospod nikoj ne e!

(Одговор на членот hristijana)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Сакаме две црти
27.5.2009 20:39:13   
Еца
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Браво Анушкеuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Девојки огледајте се на Анушка и верувајте во себе, верувајте дека се е возможно доколку вие верувате во тоаuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Anushka)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Сакаме две црти
4.6.2009 21:42:31   
Viki73
Јас добив ,ми каснеше неколку дена ама ништоuser posted image ,здравје ке се надеваме овој месец.Правевме заедно со сопругот испитување на крвта за антитела и некои подетални испитувања на крв,гинекологот ми рече дека морало да се направат тие испитувања за да можам да направам инсеминација,да се надеваме на добри резултати па ке пробаме инсеминација па ако нема резултат тогаш инвитро.

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Сакаме две црти
4.6.2009 22:43:01   
mami
Вики73 баш ми е жал што не успеа вака... стискам палци барем инсеминацијата да биде успешна...user posted image user posted image user posted image најважно е да не губите надеж...

(Одговор на членот Viki73)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?