|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Цааци
Корисникот не го променил својот статус.

Пишувам нов запис во дневникот: Цааци (31.10.)
Немам пријатели
Користиш пребарувач?
Мојот последен дневник
Здраво дами,во брак сме веќе 2 години секој месец очекуваме позитивни мисли за бебенце но напротов добивам мензис.Испитував хормони пролактинот ми беше покачен примав бромергон,правев ХЦГ беше во ред,мажот ни правеше спермограм имаше густина примаше 3-месечна терапија но залудно сеуште ништо.Сега немам отидено на гиниколог околу 3 месеци но кај и да е ќе го посетам.ве поздравувам ,се надевам ќе се дружиме ??

0
0