|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Цааци
Корисникот не го променил својот статус.
Понеделник, 31.10.2016

Цааци00
Здраво дами,во брак сме веќе 2 години секој месец очекуваме позитивни мисли за бебенце но напротов добивам мензис.Испитував хормони пролактинот ми беше покачен примав бромергон,правев ХЦГ беше во ред,мажот ни правеше спермограм имаше густина примаше 3-месечна терапија но залудно сеуште ништо.Сега немам отидено на гиниколог околу 3 месеци но кај и да е ќе го посетам.ве поздравувам ,се надевам ќе се дружиме ??
Пресвртници: првите знаци на бременост


Кликни тука и напиши прва објава во својот дневник!
Единствени периоди од животот, незаборавни сеќавања! Сите пресвртници и важни случувања запиши ги во својот дневник. Сподели ги со Рингераја заедницата или заклучи ги само за себе.
Ако сакаш да објавиш свој коментар мораш да се најајавиш ili зачлениш на порталот.Нема коментари.

Дневник -Цааци

  2016
31.10.ЦаациКликни тука за да ги видиш другите јавни дневници!
Се смееме, плачеме и растеме заедно!