|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Што сакаш да направиш?

Регистрација


Не радува што одлучи да се прудружиш на нашето големо семејство. Уверени сме дека нема да зажалиш. Членството е целосно бесплатно. Зачленувањето ќе ти одземе само неколку моменти. Може веднаш да се зачлените.

Зачленете се. Брзо е и едноставно.


Одберете корисничко име
Е-пошта
Внесете лозинка
Потврдете ја лозинката

Што најмногу те интересира?
Како и кога да станете мама и тато (Забременување).
Голем стомак (Бременост).
Се за малото бебенце (Бебе).
Се за малите, и малку поголеми палавковци (Дете).

Ги прифаќам правилата на порталот
Повеќе за правилата на порталот.


Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?