|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
[Семеен живот]
Излети и годишни одмори 
Каде на излет? Дестинации, плажи и ски центри, ресторани, установи, хотели, планински патишта …
582618 RE: Летување во Грција ..
14.2.2018 16:52:39
Aneta A
 
RR team , AneLav RR , AnnaMolly RR   
Да направиме заедно 
Да размениме идеи за пополнување на слободното време или дождливите денови, да спремиме изненадувања за пријателите
29546 RE: Мaскенбал ..
21.3.2017 0:19:14
MamaKiki
 
RR team , AneLav RR , AnnaMolly RR   
Игри, броенки, песнички 
Страни со боенки, со поучни содржини, игри, песнички и уште нешто …
18539 RE: Кои игри ги играте со дец ..
3.3.2020 8:56:12
Novum
 
RR team , AneLav RR , AnnaMolly RR   
Совети за домаќинки 
Од отсртанување на дамки и чистење до избор на прави бои и мебел за секое ќоше
411746 RE: Сервис за перење теписи ..
7.10.2016 19:38:03
perenjetepisi
 
RR team , AneLav RR , AnnaMolly RR   
Техника 
Компјутери, дигитални фотоапарати, камери...
461792 RE: Машина за сушење алишта ..
23.3.2017 16:27:59
Milinoja
 
RR team , AneLav RR , AnnaMolly RR   
Наше секојдневие 
Случките во семејството се секогаш интересни ...
Потфоруми: Дневник , Уметност , Честитки , Дом
62320049 RE: Каде да најдам? ..
29.12.2016 15:58:57
вераинадеж
 
RR team , AneLav RR , AnnaMolly RR   
Да готвиме заедно 
Што ќе јадеме денес? Како да се спреми … зошто не ми успева …
655568 RE: Ручек II ..
23.11.2016 10:43:26
marchi
 
RR team , AneLav RR , AnnaMolly RR   
Слабеење 
Заедно е полесно - диета, совети, помош
252394 RE: Таблети за слабеење ..
14.6.2018 18:06:38
vakancija
 
RR team , AneLav RR , AnnaMolly RR   
Домашни миленици 
Се за нашите домашни миленичиња
Потфоруми: Подарување на мали животинки
19341 RE: детето и миленичето ..
4.2.2016 1:50:15
sonc90
 
RR team , AneLav RR , AnnaMolly RR   
Од цветчиња до салати 
Висибаби, јоргован, кукурек, љубичици, салата и компир, тиквици и краставици …
12336 RE: Цвеќе во домот ..
5.4.2017 15:37:05
Baby12
 
RR team , AneLav RR , AnnaMolly RR   
Убавина и мода 
Модни трендови, нега на лице и тело
1543786 Mezoterapija na lice☺ ..
20.1.2018 12:08:22
prvenka
 
RR team , AneLav RR , AnnaMolly RR   
Семејно здравје 
Здравје, болести, лечење...
2596407 RE: Психотерапија - совети и ..
3.10.2021 16:54:53
Aleks88
 
RR team , AneLav RR , AnnaMolly RR   

Оди на:
Анкета

.
Jana9

Dali svirite na nekoj instrument?

Da (0%)

Ne (100%)

Ponekogas za svoja dusa (0%)


Број на сите гласови: 2

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!