|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Термин за породување
3.5.2009 8:54:50   
Еца
Мили мои,најмили трудници,би сакала тука да си го напишеме терминот за породување!

Бидејки знам дека не има доста,и дека во иднина ке ни се приклучат уште многу,пишувајте:

јас 29.07.2009 user posted image леле леле колку ли ке биде жешкоuser posted image Инаку е user posted image


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Термин за породување
4.5.2009 14:25:43   
Adrijana
Nasiot termin e 11.11.2009 user posted image  edvaj cekam
pozdravcinja

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Термин за породување
11.5.2009 20:37:01   
Mlada mama
mojot termin e 1-10-2009
edvaaaj cekam user posted image

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 3
   RE: Термин за породување
11.5.2009 20:41:38   
Еца
Јупииииииииииииии имам нови другаркиuser posted image user posted image user posted image млада мама баш сум среќна што се впиша,да не се чувствувам осаменоuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Mlada mama)
Непосредна врска до пораките: 4
   RE: Термин за породување
12.5.2009 14:40:11   
Mlada mama
hehe...kazi super ni e user posted image user posted image user posted image
i mene mi e milo ;)

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 5
   RE: Термин за породување
12.5.2009 15:16:35   
Anushka
нашиот термин е 14/07/2009... user posted image
многу сум зафатена со обврски.... па неможам да се дружам со вас деновиве... НО, ПОСТОЈАНО МИСЛАМ НА ВАС, рингерајовци моиuser posted image
сакам се` да завршам пред да дојде денот, но новите обврски само никнуваат. Се „мрднав“... хеееелп, хехехеллллллппп!!!
П.С.: им честитам на сите идни мајки! Се гледаме во Парк и на Водно другото лето!
ве сака user posted image вашата Анушкаuser posted image

(Одговор на членот Mlada mama)
Непосредна врска до пораките: 6
   RE: Термин за породување
12.5.2009 15:57:49   
Mammy
МОЈОТ МАЛ БЕБУШ СВЕТЛИНАТА НА ДЕНОТ ТРЕБА ДА ЈА ВИДИ НАЈКАСНО ДО 20.08....

ЌЕ БИДЕ ЖЕШКО....

Ајде да отвориме тема што се ќе ни биде потребно после породување..
Што треба се да купиме за нашите најмили ( облека, козметија, вид на пелени, креветче, постелина и сл.)..
Така да постарите мамички да ни дадат некој совет...


(Одговор на членот Anushka)
Непосредна врска до пораките: 7
   RE: Термин за породување
12.5.2009 16:01:12   
Еца
Мамму веќе имаме отворено ваква тема

http://www.ringeraja.mk/forum/%D0%9E%D0%BF%D1%80%D0%B5%D0%BC%D0%B0_%D0%B7%D0%B0_%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%B5%D0%BD%D1%87%D0%B5/m_2612/tm.htm

се надевам ќе ти помогнеме,ако те интересира уште нешто пиши па ке најдеме веднаш информацииuser posted image


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Mammy)
Непосредна врска до пораките: 8
   RE: Термин за породување
16.5.2009 20:19:11   
Natasha5
Eve me i mene tuka .Mojot termin e 01.07.09

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 9
   RE: Термин за породување
16.5.2009 20:24:06   
Julie1
Еве го списокот до сега. Ако испуштив некоја мамичка корегирајте ме

Natasha5 – 01.07.2009
Анушка - 14.07.2009
Елена – 29.07.2009
Mammy – 20.08.2009
Млада мама -1.10.2009
Адријана – 11.11.2009
Стискаме палци за сите и одбројуваме. Прва ни е Наташа...

< Поракaта ја уредил Julie -- 16.5.2009 20:37:19 >


_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Natasha5)
Непосредна врска до пораките: 10
   RE: Термин за породување
16.5.2009 20:27:41   
Natasha5
user posted image jas sum prva a?
leleeeeeeeeeeeeeee

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 11
   RE: Термин за породување
16.5.2009 20:36:16   
Julie1
Драга Наташа прва си и очекуваме прва да не израдуваш, барај пристап на интернет одма после породување или прва задача на сопругот дај му да ни ја соопшти убавата вест. Сакаме заедно со тебе да се радуваме...

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Natasha5)
Непосредна врска до пораките: 12
   RE: Термин за породување
16.5.2009 20:38:52   
Natasha5
obavezno ke bidete izvesteni.najbrzo stom ke mozam.samo zdravje

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 13
   RE: Термин за породување
16.5.2009 20:43:34   
Julie1
Секако само здравје и имаме уште многу да се дружиме и да учиме до тогаш.

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Natasha5)
Непосредна врска до пораките: 14
   RE: Термин за породување
18.5.2009 10:46:01   
Mammy
Мамички,
Ве фаќа ли паника..?
Како што се ближи терминот, јас сум се повеќе искулирана, а околината околу мене се повеќе паничат..
Не ни мислам на тоа..едноставно чекам да дојде и да се случи..

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 15
   RE: Термин за породување
23.6.2009 15:29:31   
evcipa
Еве и едно бебе во септември - 17.09.2009 user posted image

(Одговор на членот Mammy)
Непосредна врска до пораките: 16
   RE: Термин за породување
23.6.2009 15:34:50   
mami
ајде го чекаме..user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот evcipa)
Непосредна врска до пораките: 17
   RE: Термин за породување
23.6.2009 16:08:32   
srnicka
Ej Andrijana i mojot termin e 11.11.2009 god i najverovatno e zensko, narednata nedela ke ni potvrdat. Pozdravcinja do site

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 18
   RE: Термин за породување
23.6.2009 16:29:34   
Adrijana
EEj superuser posted image user posted image user posted image hahaha bas interesno sto se poklopuvaat datumiteuser posted image  Da pises obavezno dali e user posted image user posted image

(Одговор на членот srnicka)
Непосредна врска до пораките: 19
   RE: Термин за породување
23.6.2009 16:38:13   
Julie1
Update на списокот user posted image

Natasha5 – 01.07.2009
Анушка - 14.07.2009
Елена – 29.07.2009
Mammy -20.08.2009 
Evcipa - 17.09.2009
Млада мама -1.10.2009
Адријана – 11.11.2009
Srnicka - 11.11.2009

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 20
   RE: Термин за породување
23.6.2009 17:04:52   
Еца
А Палешка? Чекај да не има уштеuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 21
   RE: Термин за породување
23.6.2009 17:08:05   
Julie1
Во право си ајде направи нов список или промени го мојот...user posted image

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 22
   RE: Термин за породување
23.6.2009 17:08:58   
Julie1
Ама Палешка има кажано термин? Јас тука не гледамuser posted image

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 23
   RE: Термин за породување
23.6.2009 17:52:32   
Палешка РР
Немам кажано. user posted image
Замислете, 31.12.2009 година, лелееее user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 24
   RE: Термин за породување
23.6.2009 17:54:18   
Еца
Јухуууууууууууууу журка опасна ќе бидеuser posted image user posted image user posted image а ова е темпираноuser posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 25
Страница:   [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: [1] 2 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?