|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1]
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: Колку време се обидувате да забремените?  
[Страница: 2 3 4 ... 31 32 33 ]
812 Sanja 179790 5.1., 22.24
prolett
Предупредуваме: Знаци на бременост II  
[Страница: 2 3 4 ... 13 14 15 ]
362 LoveableMe RR 90478 9.11., 11.03
DnevnikAna
Предупредуваме: Знаци на бременост  
[Страница: 2 3 4 ... 98 99 100 ]
2475 Lady 622546 3.4., 12.41
Melanija RR
Предупредуваме: Процес на зачнување   21 Idna mamica 18309 3.3., 13.31
katufce
Страница:   [1]  
Страница: [1]
Оди на:
Анкета

име за нашата душичка
nena 3

кое име ви се допаѓа повеќе

Глорија (75%)

Глигорија (25%)


Број на сите гласови: 222

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!