|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Најнови дискусии - Форуми - ringeraja.mk


Најнови дискусии | Последно променети дискусии | Најнови пораки | Форумimage

Мамма

(12.4, во 18.19)

Песнички на македонски


Бременост - Бременост и породување

image

Палешка РР

(19.3, во 17.14)

GIVEAWAY на Инстаграм: Одговорете точно на прашањето


Семеен живот - Убавина и мода

image

Anonimen

(6.6, во 13.33)

Ниска Плацена


Бременост - Бременост и породување

image

Палешка РР

(8.8, во 11.50)

Нова мобилна апликација за поддршка на родители на деца


Бебе - Новороденче, бебе

image

Maturant123

(6.3, во 14.24)

Retki bolesti


Бебе - Новороденче, бебе

image

Палешка РР

(2.9, во 12.41)

Гарантирано добивате бебе! Сурогат мајчинство во Украина


Забременување - Проблеми со забременување

image

Anonimen

(Денес, во 16.50)

Suplementi , vitamini i kofein pri zabremenuvanje so IFV


Забременување - Заедничка надеж

image

Anne^

(23.3, во 1.44)

Вонтелесно оплодување


Забременување - Заедничка надеж

image

Anonimen

(5.1, во 14.09)

Хипофиза аденом и терапија


Забременување - Проблеми со забременување

image

MyNameIsHope

(24.7, во 8.24)

Грло на матка


Бременост - Бременост и породување

image

HeraN

(Вчера, во 9.14)

Problem na stolicata


Бебе - Дохранување со густа храна

image

Kiki1705

(20.6, во 8.38)

Mrdanje so glavata levo desno kaj bebe


Бебе - Новороденче, бебе

image

HeraN

(20.5, во 12.05)

Tezina na bebeto


Бебе - Доење и дополнување на доењето

image

HeraN

(5.3, во 10.48)

Zapek ili normalna stolica?


Бебе - Новороденче, бебе

image

Палешка РР

(18.10, во 14.38)

Прв пат во МК: Ѕвезда на бебе календар за 2020 год


РР Заедница - Дружби, случувања

image

Petra1

(12.7, во 10.22)

Dolgometrazno sedenje na grada


Бебе - Доење и дополнување на доењето

image

Anonimen

(9.5, во 13.35)

Dali sum bremena


Бременост - Бременост и породување

image

Anonimen

(9.5, во 13.35)

Dali sum bremena


Бременост - Бременост и породување

image

Anonimen

(31.1, во 16.08)

Односи


Забременување - Заедничка надеж

image

Anonimen

(14.1, во 23.55)

Pomos od iskusni


Бременост - Бременост и породување

image

kukli4ka24

(31.12, во 12.56)

Ve molam za sovet


Забременување - Проблеми со забременување

image

LunaSyrene

(8.11, во 21.24)

Промена на основно училиште во 7мо одделение.


Дете - Од деца до ученици

image

Палешка РР

(26.10, во 19.19)

On-line ОРДИНАЦИЈА со Др. Габриела Гулевска


Дете - Деца

image

Dzulijovan

(26.10, во 12.52)

iminja


Во очекување на детето - Имиња

image

joki86

(13.10, во 21.48)

Ручек за малите дечиња


Дете - Исхрана на децата

image

Nazli5

(31.7, во 11.11)

Проблеми со забременување


Забременување - Проблеми со забременување

image

Aleks3

(16.7, во 22.51)

Hipospadia


Бебе - Новороденче, бебе

image

prvenka

(20.1, во 12.08)

Mezoterapija na lice☺


Семеен живот - Убавина и мода

image

leona1

(1.11, во 17.18)

tikovi kaj decata TICS


Дете - Деца

image

Margaritka0

(25.10, во 18.47)

Однос снаа-свекрва


РР Заедница - Разговори за се и сешто

image

Nina.Nina

(21.9, во 19.33)

Облека за најмалите


Бебе - Новороденче, бебе

image

elenaanamarija

(11.8, во 14.56)

Aminosinteza vo bremenost


Бременост - Бременост и породување

image

tnade

(6.8, во 12.54)

psihicki problemi


Дете - Тинејџери

image

malina1kalina

(5.8, во 0.48)

Zgolemena kilaza vo bremenost


Бременост - Исхрана за трудници

image

Anonimen

(27.7, во 17.34)

Четврто дете


Забременување - Посвојување, згрижувачки семејства

image

marchi

(12.7, во 8.45)

Dali e dovolna samo ljubovta od cedoto


РР Заедница - Разговори за се и сешто

image

Mimi111

(20.6, во 19.24)

Kafejav sekret vo bremenost


Бременост - Бременост и породување

image

mamanaToni

(4.5, во 19.15)

Прваче во училиште Братство во Тафталиџе 2


Дете - Деца

image

Милаа

(26.4, во 10.38)

Перница за трудници


Бременост - Бременост и породување

image

milena08

(30.3, во 10.18)

Обем на глава


Дете - Деца

image

nico

(25.3, во 13.28)

пасош за малолетно дете,


РР Заедница - Разговори за се и сешто

image

99prikazni

(15.1, во 18.41)

99 приказни за борбата за бебе


Забременување - Проблеми со забременување

image

babygirl88

(7.1, во 14.41)

Trudnici vo vtoro tromesecje


Бременост - Бременост и породување

image

Палешка РР

(31.12, во 19.49)

Среќна Нова 2017 година


РР Заедница - Дружби, случувања

image

vezilka RR

(6.10, во 11.54)

Градинките не чинат, или родителите сме за нигде?


Дете - Забавиште и чување на детето

image

maximal

(3.10, во 9.21)

Папучна кила после бременост


Бебе - После породување

image

AndrianaBK

(3.9, во 14.11)

Alergija na sonce - tretman vo bremenost


Бременост - Бременост и породување

image

SimonkaV

(2.9, во 9.31)

Каде може да се направи фото книга?


РР Заедница - Разговори за се и сешто

image

Палешка РР

(9.8, во 19.04)

Помош за настрадани Рингерајки во поплавените подрачја


РР Заедница - Хуманост

image

anaana

(26.7, во 16.11)

Семејства со едно дете


Семеен живот - Наше секојдневие

>Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?