|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Dali sum bremena
9.5.2019 13:35:25   
Anonimen
Zheni ciklusot treba da mi zapochne za 3 dena no napraviv test za bremenost i mi izleze bledo rozova linija dali e mozhno da e lazhen pozitoven test 
  Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Dali sum bremena
27.5.2019 13:51:51   
Палешка РР
Здраво Анонимен, тоа скоро да не е можно, 99,9% си бремена, со среќа!

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Anonimen)
Непосредна врска до пораките: 2
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Kako?
Jana9

Kako se porodivte?

Lesno (43%)

Tesko (57%)


Број на сите гласови: 7

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!