|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Кафе дружење со Cryo Save

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 18.6.2012
image

По повод одбележувањето на 5 години Cryo Save во Македонија, ексклузивниот застапник за банката за матични клетки, Би-МЕК, испраќа покана за пријатно кафе дружење во книжарница Либрариа, во Скопска чаршија, во четврток (21.06) со почеток од 18 часот.

Пет години Cryo-Save во Македонија

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 29.5.2012
image

Cryo-Save, најголемата европска банка за матични клетки веќе пет години е присутна во Македонија. Досега повеќе од 1500 семејства одлучиле да ги зачуваат своите матичните клетки од папочната врвца во Cryo-Save

Збогум на менопаузата?!

Автор: Редакција Рингераја | 25.4.2012
image

Жените ќе можат да станат мајки и на постари години, порачаа пред неколку дена американските и британските научници кои преку британскиот дневник Independent најавија револуција во човечката репродукција

Семејство кои зачува матични клетки

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 7.2.2012
image

Cryo Save во посета на семејството Михајлоски, кое зачува матични клетки

image

Разговор со Снеже Велков, заштитно лице на светската банка за матични клетки Cryo Save.

Cryo Save реклама

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 12.1.2012
image

Интересна промотивна реклама на Cryo Save

image

Девојче од Кадиз (Шпанија) оздраве од карцином на мозокот по успешно лекување со матични клетки со сопствени матични клетки од папочна врвца.

image

Подарок за Вас за новогодишните празници

ОЗНАКИ:
image

По повод зачуваниот 200 000-ти примерок на матични клетки, Cryo-Save овозможува попуст за идните клиенти

Cryo-Save - 200.000 успешно зачувaни примероци

Автор: Cryo Save, Bi-MEK | 24.11.2011
image

Cryo-Save со гордост го објавува зачувувањето на 200,000-от примерок од крв и ткиво од папочна врвца.Ова значајно зачувување на 200.000-от примерок на матични клетки покажува чекор напред во водечката улога што Cryo-Save ја има во оваа индустрија.

СТРАНА 1 ОД 6


Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?