|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

Промотивна понуда за Новогодишните празници!

Cryo Save, Bi-MEK, 13.12.2011
Подарок за Вас за новогодишните празници
Клучни зборови:

image
/31


 

 

Драги идни мамички! 

 
ЗАЧУВАЈТЕ МАТИЧНИ КЛЕТКИ ОД ПАПОЧНА ВРВЦА ВО НАЈГОЛЕМАТА БАНКА ЗА МАТИЧНИ КЛЕТКИ  ВО ЕВРОПА!

На сите родители кои ќе потпишат договор за зачувување на матични клетки со Cryo Save, во промотивниот период од 01-31.12.2011 год. Би-МЕК  им подарува Мини Електрик пумпа од MEDELA, светски лидер во производи за поддршка на доењето.
 

150 евра промотивен попуст!                  

Искористете ги поволностите што ги овозможува Би МЕК и најголемата банка за матични клетки во Европа,Cryo-Save! Зачувајте ги матичните клетки од Вашето новороденче и добијте можност за попуст! 
Направете вистински извор и инвестирајте во здравјето на целото семејство! Матичните клетки се основа на животот а со Cryo-Save можете да ги чувате цел живот! 
До 31.12.2011 година имате можност да ги потишете договорите и да добиете 150 Евра попуст! 

 

Информативни индивидуални средби можете да закажете секој работен ден на тел 02 3296 990. Ве очекуваме!


10 работи кои бебето во стомакот не ги сака
Дали забележавте дека бебето во матката реагира на силното смеење и на одредена храна, со нагли движења? Некои работи шт...
37
Нозете ви отекуваат во бременоста?!
Што не треба да јадете?
16
До мајката која се породи со царски рез
Твоето тело не те „изневери“, бебето е безбедно во твојата прегратка
10
Различни позиции на бебињата во матката
За време на бременоста, бебето во текот на својот развој се движи во неколку различни позиции. Како што се приближува да...
8


Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:Анкета

Dali?
Jana9

Dali ste od tie koj nemoze bez blago?

Da (80%)

Ne (20%)


Број на сите гласови: 5

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!