|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

me_mother_of_three: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 27.5.2020
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Елена Мазниковска: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 21.5.2020
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Жена го роди бебето на најдобрата пријателка

Автор: Редакција Рингераја | 5.10.2018
image

„Никогаш нема да можам да ? се оддолжам на Рејчел за најголемиот подарок кој може да се добие“ – вели Ерин Болховер, која со нејзиниот сопруг 6 години се бореше со неплодност, имаше 9 неуспешни инвитра и 6 спонтани абортуси

MajaKojc: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 22.6.2016
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

taanjee: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 16.6.2016
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

За Милица, која ја запознав во породилната сала...

Автор: Редакција Рингераја | 13.10.2015
image

Влегувам во породилната сала...На столот за породување стои млада личност која има дваесет години, слаба, со пропаднато лице и темни подочници. Не се слуша што зборува...

image

Солзите течат додека го пишувам ова, кое го потиснав во некое забаталено ќоше од мојата глава. Можеби така е подобро. Можеби заради тоа ми требаше толку време за да ја напишам својата приказна

Tajci_pp: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 30.10.2014
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

sandriana RR: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 25.9.2014
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

lady_bug: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 30.6.2014
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

СТРАНА 1 ОД 12


Анкета

Prv Zbor
AnMari

Koga prozbore vasheto detence?

0-3 godini (0%)

3-5 godini (100%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!