|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

elenak: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 26.3.2012
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Kikitina: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 19.3.2012
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

mamicki: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 12.3.2012
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Desance: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 5.3.2012
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Fetusce: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 27.2.2012
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

*Bucka*: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 20.2.2012
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Zivka*: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 28.11.2011
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

jasin hamidoski: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 31.10.2011
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

mamicka77: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 16.10.2011
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

hrabra: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 10.10.2011
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

СТРАНА 6 ОД 14


Анкета

Машки имиња
Бота

Кое е најубаво

Давор (39%)

Бојан (61%)


Број на сите гласови: 74

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!