|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Gwendolin: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 21.1.2013
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

ецко: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 14.1.2013
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Pixa: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 7.1.2013
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

ЈанаМарија: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 5.11.2012
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

meU87: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 29.10.2012
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Нарди: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 1.10.2012
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

MACICUCI: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 24.9.2012
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

bibusot: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 6.8.2012
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Beatris RR: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 30.7.2012
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

иванасара: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 23.7.2012
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

СТРАНА 4 ОД 14


Анкета

Градинки
miana

Како сте задоволни од детските градинки во целост?

Добри се (38%)

Катастрофа се (12%)

Солидни се (38%)

Одлични се (12%)

Немам коментар (0%)


Број на сите гласови: 8

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!