|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

lady_bug: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 30.6.2014
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Snow Queen: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 24.2.2014
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Melanija: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 10.2.2014
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Srcuska4: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 28.10.2013
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

vere: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 16.10.2013
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Видео: Природно породување дома во Србија!

Автор: Редакција Рингераја | 6.10.2013
image

Видеото ќе измами солзи и кај најцврстите личности. Ова е приказна за Даниела, Иван и раѓањето на нивната ќерка Искра Чкоњевич во топлината на нивниот дом во Нови Сад, во присуство и поддршка на блиски луѓе кои го забележале овој најемотивен момент

*Devojce*: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 7.10.2013
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

aksor82: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 23.9.2013
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Arijam: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 17.6.2013
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Mene: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 4.2.2013
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

СТРАНА 3 ОД 14


Анкета

Do koga?
Jana9

Do koga imase grcevi vaset_o bebe?

1 nedela (17%)

2 nedela (17%)

3 nedela (0%)

4 nedela (0%)

40 dena (67%)

nad 40 dena (0%)


Број на сите гласови: 6

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!