|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

omorfo89: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 9.5.2011
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

srcence25: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 2.5.2011
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Станете автор на Рингераја!

Автор: Барбара, Редакција Рингераја | 18.4.2011
image

Да бидеш автор е лесно! Автор може да биде секој! Секој кој чувствува, секој кој љуби, секој кој страда, секој кој тагува, секој кој безмерно се радува...

Igracka26: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 25.4.2011
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

ikki: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 18.4.2011
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

dragana gage: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 11.4.2011
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Енааа: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 4.4.2011
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

tnade: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 21.3.2011
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

podarok: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 28.3.2011
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

Amica: Мојата породилна приказна

Автор: Редакција Рингераја | 14.3.2011
image

Моментот кога јас се претворив во “ние”

СТРАНА 8 ОД 14


Анкета

Dali sme za vo gradinka?
Maja84

Imam bliznacija i i maat 13 meseca i ne znam dali da gi pratam vo gradinka?Sto mislite Vie za toa?

da (69%)

ne (31%)


Број на сите гласови: 88

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!