|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој

Опис на форумотТемиОбјавувањаПоследна објаваМодератори
[Забременување]
Сакаме нов член 
За овулацијата, најдобар период за забременување, верувања, совети, исхрана …
786578 RE: Знаци на бременост II ..
7.12.2022 23:56:27
Katke
 
RR team , LoveableMe RR , Hopeful RR   
Проблеми со забременување 
Неплодност, постапки...
21139998 RE: Сурогат - мајка !?! ..
25.2.2024 19:13:59
AniJo
 
RR team , LoveableMe RR , Hopeful RR   
Посвојување, згрижувачки семејства 
Правни постапки, време на чекање, како да се започне тој процес, на кого да се обратите...
741575 RE: Посвојување на дете ..
17.8.2023 18:36:31
Anonimni
 
RR team , LoveableMe RR , Hopeful RR   
Заедничка надеж 
Да разговараме за секојдневни работи
499132 Suplementi , vitamini i kofei ..
23.7.2021 16:50:22
Anonimni
 
RR team , LoveableMe RR , Hopeful RR   

Оди на:
Анкета

Градинка.
Admin

Во која градинка посетува вашето дете?