|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Интересна промотивна реклама на Cryo Save

/11


 

Здраво,

слушам дека животот е убав, возбудлив и полн со изненадувања. Јас се радувам и едвај чекам. Мама и тато ми ветија дека ќе ме сакаат, чуваат и штитат. Јас на нив им ветувам дека ќе бидам добро, среќно и здраво дете. Мамо, поздрави го тато, ќе го гушнам за неколку дена.....

 

Остатокот слушнете го сами во оваа прекрасна реклама на Cryo save.

Ти се допаѓа статијата? Кликни “Like” и додај свој коментар:

Видео: Како изгледа "шиење" по епи...
30 милиони прегледи: Акушерка покажа како изгледа шиењето по епизиотомија
8
Индукција на породување
Што е индукција? (англиско видео)
6
Хормон на бременоста – hCG
Клетките на растечкиот ембрион започнуваат да лачат хормон наречен хуман хорионски гонадотропин или hCG, супстанција кој...
3
Тежината на трудницата по неколку недели о...
Колку е препорачливо да се здебелите во бременоста и зошто килограмите така нагло се зголемуваат?
3
Анкета

mleko
cucamaca

Какво млеко му даватае на вашето дете после навршена 1 год.?

продолжувате со АД (18%)

кравјо (82%)

козјо (0%)


Број на сите гласови: 11

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!