|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Среќна Нова 2017 година
31.12.2016 19:49:32   
Палешка РР
Драги наши рингерајки

Нека ни е среќна годината што доаѓа!!!
Во старата да ги оставиме сите таги, болки, неуспеси, разочарувања, падови. Во новата да се издигнеме среќни, со насмевка на лицето, радосни, весели, ЗДРАВИ.
Нека новата година ни донесе многу бебиња, нека ги благослови сите рингерајки кои долго чекаат бебе!!!

Ви посакувам се најубаво!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Среќна Нова 2017 година
1.1.2017 12:35:22   
kapina
Srecna nova godina

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 2
   RE: Среќна Нова 2017 година
2.1.2017 15:16:54   
lukajana RR
Среќна нова ,многу успех на сите полиња .
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Поракaта ја уредил lukajana RR -- 2.1.2017 15:18:32 >


_____________________________

Сакам кога ми зборуваат зад грб зашто тогаш знам дека сум еден чекор пред нив

(Одговор на членот kapina)
Непосредна врска до пораките: 3
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

Бременост.
пеперутка16

Кој дел од бременоста најмногу ви се допадна или најлесно?