|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: [1]
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   Гарантирано добивате бебе! Сурогат мајчинство...
2.9.2021 12:41:03   
Палешка РР
Третман за неплодност со гарантиран успех. Достапен. Модерен. Легален. Ќе се обидуваме додека не го добиете вашето бебе!

Сакате да знаете повеќе? Следете ја оваа врска и регистрирајте се на нашиот вебинар "Сурогат мајчинство во Украина" кој се одржува на 16.09.2021 година. Регистрирајте се ТУКА

< Поракaта ја уредил Палешка РР -- 2.9.2021 12:42:23 >
Непосредна врска до пораките: 1
   RE: Гарантирано добивате бебе! Сурогат мајчин...
17.3.2022 23:23:15   
Moesise
Zdravo jas sum nova se izvinuvam neznam kako se pisuva ovde se izvinuvam sakam da prasam imam redovna menstruacija no od dekemvri pocna prvo na 23 dekemvri pa na 20 januari pa na 18 februari prvo tri dena pa sega po dva dena poarno da dobivam imame redovni odnosi odnosi nezastiteni so deckoto mi svrsuva vnatre sega treba utre da dobijam a nemam simptomi deka ke dobijam dali može nekoj da mi kaze sto može da e

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 2
Страница:   [1]
Страница: [1]
Оди на:


Анкета

заедно во кревет
mami

дали бебето треба да спие со родителите

да (21%)

не (48%)

понекогаш (32%)


Број на сите гласови: 120

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!