|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на овој форум: никој
  Означи го форумот како прочитан

Прикажи ги последните теми:   Вид на прикажување:
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
  Тема Одговори Автор Погледи Последни
Предупредуваме: DIY [Do It Yourself]-Направете сами  
[Страница: 2 ]
38 blond 21744 29.2., 13.48
marchi
 
Мaскенбал  
[Страница: 2 3 4 5 ]
118 nina 30000 21.3., 00.19
MamaKiki
Друштвени игри за деца од 3+ години   10 niki 15257 12.8., 17.07
vezilka RR
Домашен Пластелин   8 Лазар 10811 6.11., 12.40
marchi
Торта од пелени  
[Страница: 2 ]
29 Fiao 31932 3.4., 12.06
marchi
Домашни ликери   24 Еца 21715 3.4., 12.03
marchi
Рачни творби  
[Страница: 2 ]
42 Еца 22152 3.4., 12.02
marchi
Кутија на спомени  
[Страница: 2 ]
25 mami 14483 14.1., 00.59
sonc90
Семејно дрво  
[Страница: 2 ]
28 mami 22173 24.11., 16.40
caciana
Декорација   10 kiki_riki 21675 24.11., 14.49
caciana
Игри за деца   9 Еца 14199 24.11., 07.49
caciana
Отисоци од глинамол   21 profesorica 11634 11.11., 08.08
Mila mamicka
Рециклирање   18 profesorica 13341 14.8., 15.30
Mila mamicka
Врне...  
[Страница: 2 ]
25 mami 13214 16.4., 16.11
Defne90
Сувенири   6 profesorica 9670 11.10., 05.21
bucko mal RR
Преуредување на домот   2 Felly RR 9132 28.6., 10.12
Felly RR
Хартиени авиончиња   6 mami 11221 14.6., 14.21
Snowhite RR
Солено тесто за моделирање   1 Лазар 9555 7.5., 00.08
Лазар
Made by Joel   0 Лазар 9024 7.5., 00.00
Лазар
Сангрија  
[Страница: 2 ]
25 Лејди 11564 24.11., 19.03
Melanija RR
Мебел во домот   1 meU87 9238 20.4., 08.53
Felly RR
Велигденски обичаи  
[Страница: 2 ]
37 Еца 32006 23.3., 09.10
kikicka
Торта за 1-ви роденден   4 ripce 9931 26.9., 17.12
mis.
Еко катче   3 Julie1 9449 25.9., 10.43
profesorica
Суво цвеќе   11 mami 11363 29.6., 14.31
Elena
Страница:   [1] 2   Следна страница >   >> 
Страница: [1] 2   Следна страница >   >>
Оди на:
Анкета

site deca se deca :)
papagalce

dali dete so epilepsija treba da zivee normalno kako i site deca,da odi na uciliste,da drugaruva...?

da (100%)

ne (0%)


Број на сите гласови: 1

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!