|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Сакаме две црти
4.6.2009 22:50:54   
Еца
user posted image user posted image user posted image Вики само напред, ќе биде, откажување нема, никако...никогаш не знаеме низ што треба да поминеме и да изгубиме многу работи за да добиеме нешто подобро.Ајде мила знам дека ти е тешко, ама мораш да бидеш јака, мораш, не си сама...user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 26
   RE: Сакаме две црти
5.6.2009 13:39:58   
Sanja
Еве ви ветив дека на 5 јуни ќе ве известам дали имам две црти или не, е па БРЕМЕНА СУМ! Многу сум среќна, им посакувам од срце на сите што ќе се пријават во темата Сакаме 2 цртички, тоа да им се исполни во најскоро можно време!
Вчера направив тест дома, ми се појави една розева линија и втората ептен светло розе, скоро и да не се приметуваше, но денес од тест од крв ми потврдија дека сум труна!!!user posted image

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 27
   RE: Сакаме две црти
5.6.2009 13:42:33   
Julie1
Сањичка прекрасни вестииии.... ЧЕСТИТАМ, ајде сега на списокот наидни мамички да се впишешuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

And this is my beautiful life ...

(Одговор на членот Sanja)
Непосредна врска до пораките: 28
   RE: Сакаме две црти
5.6.2009 13:54:42   
Еца
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Сањаааааааааа поубави вести не можеше да ни јавиш user posted image user posted image user posted image сега си user posted image user posted image user posted image и на 13 те чекаме на дружење user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот Julie1)
Непосредна врска до пораките: 29
   RE: Сакаме две црти
5.6.2009 14:03:15   
Sanja
Fala vi zenicki, Elena a za kakvo druzenje na 13, izvini gi nemam iscitano site temi, ovie denovi bev prekupirana so toa dali sum ili ne sum trudna!

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 30
   RE: Сакаме две црти
5.6.2009 15:11:53   
mami
user posted image user posted image user posted image Сања честитки и од мене..добродојде во клубот....поубава вест немам чуено денес...

(Одговор на членот Sanja)
Непосредна врска до пораките: 31
   RE: Сакаме две црти
5.6.2009 19:14:02   
Палешка РР
Сања прекрасни вести !!!user posted image  user posted image  user posted image
Ти посакувам најубави девет месеци во животот и едно живо и здраво бебенце user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 32
   RE: Сакаме две црти
5.6.2009 19:44:01   
Боцко
искрени честитки и од мене до тебе и посебно до идниот горд тато кому му стојам на располагање.
user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sometimes it is the people who no one imagines anything of, who do the things that no one can imagine.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 33
   RE: Сакаме две црти
5.6.2009 20:45:13   
Nikolina
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image баш ми е мило Сања многу ме изрдува ајде со Господ напред се убаво да биди и со лесноuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Боцко)
Непосредна врска до пораките: 34
   RE: Сакаме две црти
5.6.2009 21:15:31   
Sanja
Женички фала Ви на сите, и на вас кои со нетрпение очекувате две цртички, од срце ви посакувам тоа да Ви се случи што поскоро!

(Одговор на членот Nikolina)
Непосредна врска до пораките: 35
   RE: Сакаме две црти
7.6.2009 14:40:36   
happy
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Bravo, cestitki do novata trudnica, so sreka i so lesno da ja pomines celata bremenost

(Одговор на членот Sanja)
Непосредна врска до пораките: 36
   RE: Сакаме две црти
9.6.2009 11:16:58   
emce
Sanjaaaaaaaaaa i ti trudna zaedno so maleckauser posted image user posted image user posted image user posted image bravo, super, mnogu mi e milo, dokaz deka ako nesto silno se saka i se istrae do kraj se isplakauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот happy)
Непосредна врска до пораките: 37
   RE: Сакаме две црти
9.6.2009 11:21:43   
Marta
Cestitki i do tebe Sanja, bas mi e drago sto konecno vi se pojavija dve crtiuser posted image

(Одговор на членот emce)
Непосредна врска до пораките: 38
   RE: Сакаме две црти
9.6.2009 15:44:05   
hristijana
Sanja i malecka so sreka i so lesno bremenosta a tie sto cekaat bebence sto pobrzo da ne izraduvaat.

(Одговор на членот Marta)
Непосредна врска до пораките: 39
   RE: Сакаме две црти
24.6.2009 9:13:43   
Палешка РР
Мислам дека веќе имаме повеќе мамички на форумот кои чекаат две цртиuser posted image  user posted image
Па ајде кажете ги датумите, за да ви испратиме позитивна енергија и со сета сила да навиваме за вас.

user posted image  

Деничка
Јана
Ноне - во нов обид
Marta
SADE


А за вас ќе навиваат:

Julie
Elena
mami
Anushka
mis
Lide78
Палешка
BiljanaM
srnicka
Katence
evcipa
Natasha5
Agnes77
Nikolina
Adrijana

user posted image  user posted image user posted image
(Ако некого испуштив нека се јави да го додадам во списокот)user posted image

< Поракaта ја уредил Палешка -- 24.6.2009 9:43:19 >


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот hristijana)
Непосредна врска до пораките: 40
   RE: Сакаме две црти
24.6.2009 9:15:56   
jana
user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 41
   RE: Сакаме две црти
24.6.2009 9:18:15   
mami
user posted image

(Одговор на членот jana)
Непосредна врска до пораките: 42
   RE: Сакаме две црти
24.6.2009 9:25:17   
evcipa
user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 43
   RE: Сакаме две црти
24.6.2009 9:25:19   
srnicka
Cestitki i od mene i mnogu se raduvam za site sto si go ostvaruvaat sonot. Nema poubavo nisto na svetot od toa da cekas bebce. Mnogu sum sreknai site ve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 44
   RE: Сакаме две црти
24.6.2009 9:26:53   
Еца
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 45
   RE: Сакаме две црти
24.6.2009 9:42:20   
Adrijana
Stavi me na spisokooooootttuser posted image user posted image user posted image
Cestitki za site sto dobile user posted image , a so sreka za site sto cekaat da dobijatuser posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ajde sakame mnoooguuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pozdravce

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 46
   RE: Сакаме две црти
24.6.2009 9:44:06   
Палешка РР
Ете ни уште една навивачка, јееееееее user posted image  user posted image  user posted image


_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Adrijana)
Непосредна врска до пораките: 47
   RE: Сакаме две црти
1.7.2009 20:04:03   
Viki73
Pozdrav do site i da vi kazam edna ubava vest TRUDNA SUM.user posted image .Pred dva dena pravev test a vcera bev na doktor koj mi potvrdi deka sum vo 5 nedela.Ne mozam da si poveruvam,mnogu sum srekna i vi posakuvam na site da go doziveete toa.Najcudno e toa sto dojde spontano,se dogovoriv so doktorot posle odmorot da pravam inseminacija i invitro i taka opusteno si se spremav za odmoruser posted image i koga najmalku ocekuvas bidna.

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 48
   RE: Сакаме две црти
1.7.2009 20:05:25   
Viki73
Cestitki i od mene user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Sanja)
Непосредна врска до пораките: 49
   RE: Сакаме две црти
1.7.2009 20:37:44   
agnes77
user posted image

(Одговор на членот Viki73)
Непосредна врска до пораките: 50
Страница:   <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  1 [2] 3 4 5   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

neda
dzodzo(84%)

(16%)


Број на сите гласови: 44

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!