|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Корисници на оваа тема: никој
  Испечати
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Корисник
Порака << Постара тема   Нова тема >>
   RE: Сакаме две црти
12.10.2009 14:13:30   
Весна
Ајдеееееј барби user posted image  или user posted image  и за тебееее!!! user posted image  user posted image  user posted image  

(Одговор на членот elka)
Непосредна врска до пораките: 101
   RE: Сакаме две црти
19.10.2009 16:48:45   
barbi
Zdravo drustvo, mene mi kasni 18 dena i mislam deka sum bremena? Uste nemam napraveno test, imam glavobolki i ne znam dali da se napijam analgin.Inace mnogu cesto idam vo wc, agradive ne mi se mnogu osetlivi iimam grcevi vo stomakot.Izvinete greska 11dena mi kasni.Utre obavezno zemam test.

(Одговор на членот Весна)
Непосредна врска до пораките: 102
   RE: Сакаме две црти
19.10.2009 16:52:11   
ripce
ајде барби сакаме да прочитаме радосна вест user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот barbi)
Непосредна врска до пораките: 103
   RE: Сакаме две црти
19.10.2009 16:55:33   
Anushka
мене мм вчера ме праша (татко на три!!!): ако си трудна, се појавуваат две црти. Но, ако носиш нблизнаци, дали искачаат три црти?
Мажи...

(Одговор на членот ripce)
Непосредна врска до пораките: 104
   RE: Сакаме две црти
20.10.2009 8:49:18   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Анушке и тој твојот не баш саглам а? user posted image user posted image user posted image user posted image

а замисли колку црти и се појавиле на онаа со четворката во Чаирuser posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Anushka)
Непосредна врска до пораките: 105
   RE: Сакаме две црти
21.10.2009 15:59:19   
Калина28
Срцки,
Ми доцни..ми се спие, ми се јаде, ме болат цицињата, плачам се смеам и се ме потсеќа на ПМС освен тоа што не читам неплодност туку бременост и се си мислам трудна сум....трудна сум нели??
Правам утре тест....стискајте палци, ако е две црти петта недела ми е....леле леле....user posted image  ајде user posted image  ајде user posted image  не ми се седи на работа од радост......


(Одговор на членот mami)
Непосредна врска до пораките: 106
   RE: Сакаме две црти
21.10.2009 16:01:19   
mother 29
ајде навиваме...е и сигурно сиииииииии...така си мисли user posted image   user posted image   user posted image

СИГУРНО СИ....чекаме утре да пишеше!

(Одговор на членот Калина28)
Непосредна врска до пораките: 107
   RE: Сакаме две црти
21.10.2009 16:01:57   
Палешка РР
Леле Калина, ваква бев и јас. user posted image  Ти доцни, нели?
Ајде сите стискаме палци за тебе user posted image  user posted image  user posted image

_____________________________

When I'm good, I'm very good, but when I'm bad, I'm better.

(Одговор на членот Калина28)
Непосредна врска до пораките: 108
   RE: Сакаме две црти
21.10.2009 16:09:50   
Калина28
user posted image user posted image user posted image  со мм цело време се ничкавме машко женско машко женко сеа си рековме првово нашево шо сака нека е наше ќе си биде живо и здраво..... леле да можете фацава да ми ја видите... ајде утре пишувам  сигурно....бацки убав ден на сите

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 109
   RE: Сакаме две црти
21.10.2009 16:57:20   
none
jupiiiiiiiiiiiiiiiii ajde daj boze  da si pa site po red da pocneme he he user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Палешка РР)
Непосредна врска до пораките: 110
   RE: Сакаме две црти
21.10.2009 16:58:03   
Mila na mama
user posted image user posted image user posted image  честитки

_____________________________

love u all

(Одговор на членот none)
Непосредна врска до пораките: 111
   RE: Сакаме две црти
21.10.2009 17:00:40   
Bogdancanka
user posted image user posted image user posted image user posted image дај боже стискаме палциuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Mila na mama)
Непосредна врска до пораките: 112
   RE: Сакаме две црти
21.10.2009 17:04:19   
elle
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ајде навиваме сите за user posted image илиuser posted image не е важноuser posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот Bogdancanka)
Непосредна врска до пораките: 113
   RE: Сакаме две црти
21.10.2009 17:05:51   
arh_diz
stiskame palci user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот elle)
Непосредна врска до пораките: 114
   RE: Сакаме две црти
21.10.2009 17:32:08   
mis.
калина,калина,калина јуриииииш само напред и те чекаме да не известиш.Леле како јас да сум бремена со прво user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот arh_diz)
Непосредна врска до пораките: 115
   RE: Сакаме две црти
21.10.2009 20:14:01   
Еца
ИЗВОРНА ПОРАКА: mis.

калина,калина,калина јуриииииш само напред и те чекаме да не известиш.Леле како јас да сум бремена со прво user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ајде утре да имаме убав повод па во барот да се опијанимеuser posted image


_____________________________

Животот е убав за оние кои знаат да го живеат.

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 116
   RE: Сакаме две црти
22.10.2009 11:50:31   
barbi
Bremena suuuuuuuuum!Napraviv test i e pozitiven, presrecna sum mnogu se raduvam neznam sto mi e isto kako da mi e prvo.I bi sakala site eden den da go pocustvuvaat istovo.A sega ajde na castenje vo barot, da se opijanime!!!!

(Одговор на членот Еца)
Непосредна врска до пораките: 117
   RE: Сакаме две црти
22.10.2009 11:52:50   
mother 29
user posted image    user posted image  user posted image  честитки!убава и лесна бременост!

(Одговор на членот barbi)
Непосредна врска до пораките: 118
   RE: Сакаме две црти
22.10.2009 11:55:36   
mami
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image леле ччеститки најискрени и до Барби И до Калина28..уф колку се возбудувамкако јас да сум таа што видела две цртки...Имајте лесна бременост и уживајте во секој момент од неа...

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 119
   RE: Сакаме две црти
22.10.2009 11:56:56   
mis.
јееееее иамме тазе трудница на рр.Честитки со лесно да го износиш и здраво и шиво бебенце да си родишuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mother 29)
Непосредна врска до пораките: 120
   RE: Сакаме две црти
22.10.2009 11:59:22   
arh_diz
Cestitkiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image lesno da si ja pomines bremenosta

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 121
   RE: Сакаме две црти
22.10.2009 11:59:43   
none
juhuuuuuuuuuuu ajde trudnice so sreka i radost da si docekas uste edno kako kazuvas imas edno .a da ne se bliznaci moze he eh user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(Одговор на членот mis.)
Непосредна врска до пораките: 122
   RE: Сакаме две црти
22.10.2009 12:01:35   
none
arh-diz nemozam da go zapamntam prekarot kakva koencidencija dvete vo ist minut cestitame ajde pa i na nasa glava kade si sega zamina od skopje.pozdrav

(Одговор на членот none)
Непосредна врска до пораките: 123
   RE: Сакаме две црти
22.10.2009 12:03:48   
Bogdancanka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image честитки леле колку се радувамuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image уживајте во задоволството што го имате

(Одговор на членот none)
Непосредна врска до пораките: 124
   RE: Сакаме две црти
22.10.2009 12:04:20   
arh_diz
Ke dade gospod samo napred, netreba da gubime nadez. Da vo Nedelata zaminav od Skopje
Na rabota sum sega  Pozdrav

(Одговор на членот none)
Непосредна врска до пораките: 125
Страница:   <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Страница: <<   < Претходна страница  3 4 [5] 6 7   Следна страница >   >>
Оди на:


Анкета

ljubov kon mm
baby77

kolku na svojot soprug mu pokazuvate ljubov

na sekoe telefonsko javuvanje (24%)

ednas vo denot (9%)

ednas na nekolku dena (4%)

ponekogas (11%)

koga ke se pocuvstvuvam taka (52%)


Број на сите гласови: 112

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!