|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.
Внеси ја својата новогодишна желба во Рингераја прозорецот за новогодишни желби.

Внеси ја својата новогодишна желба:

Твоето име:


Внеси го кодот од сликата::
Промени ја сликатаНате:Годинава да го почувствувам благодетот наречен бременост и мајчинство


Dandelion:Da nema gladni i zedni deca vo svetot, site da bidat srekjni


НАТАША:Да се вселам во новата куќа што побрзо


Svetlana :Da dobijam koletce za bebeto Kaja pobednik za 8 mesec na kalendar ringe jaja


Aleksandra :Da sme zdravi i zivi site


Gjurgjica Dojcinova:Jas i decata,da dobieme nas krov nad glava i uspesna rabota


slavica:zdravje za site


Mirce Mandoski :Da sme Zivi i Zdravi Site da ima Zdravje Mir vo Nasata Makedonija i Sekade vo Svetot sto pobrzo dago Snema ovaj Virus pak dase Guskame i Baknuvame Site iza Mojata Elena eden Podarog taa e Vtoro Odelen


Marjana Mushevska:Da ima poveke nasmeani, srekni i sploteni ljuge i sekako zdravje??


Сара Илир ?:Посакувам во оваа нова 2022 година да забременам, да водам ист љубовен начин со маж ми да сме сеуште посреќни радосни секогаш да се здрави нашите родители да си ги земеме своите документи во германија


Горан Трпчевски:МНОГУ ЗДРАВЈЕ, ЉУБОВ, СРЕЌА!


Katica:Da se ostvaram kako majka


Aleksandra :Zdravje, sreka I mnogu ljubov


СЗПМ:СРЕЌНИ НОВОГОДИШНИ И БОЖИЌНИ ПРАЗНИЦИ


Dragica T.:Посакувам да исчезне короната. Одново сите да бидат здрави, среќни и насмеани !!!


Георѓе :Живот без маски. Посакувам се да се врати во нормала


Андреј А.:Многу здравје, среќа, мир, спокојство и крај на пандемијата...


Alma:Iphone 11


Elizabeta :Vo novata godina posakuvam pred se zdravje,srekja i ljubov...Site dechinja da se srekjni i veseli,a tie bez roditeli ovaa godina da si go najdat svoeto zasolnishte i topol dom...VE SAKAM


Адрија:Насекаде мир да царува,а за сите луѓе љубов , радост и среќа да се дарува!
Анкета

Додека бебето спие.
пеперутка16

Вие сте сами дома, а бебето спие. Што правите најчесто?