|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14 - 18.04.2014) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Учествувај во наградната игра
помеѓу 14ти и 18ти април 2014
Вклучете се во наградната игра и со лов на производи и велигденски јајца наполнете ја велигденската кошница и освојте богати награди.

Собирајте поени со кликање на производите и шарените велигденски јајца. Освојувајте дневни и главни награди.
Повеќе за играта Пријави се СОКРИЈ ГИ ИКОНИТЕ