|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Народни поговорки - А

Автор: Детско катче | 31.10.2010
image

Народни поговорки

Народни поговорки - Б

Автор: Детско катче | 17.10.2010
image

Народни поговорки

Народни поговорки - В

Автор: Детско катче | 17.10.2010
image

Народни поговорки

Народни поговорки - Г

Автор: Детско катче | 17.10.2010
image

Народни поговорки

Народни поговорки - Д

Автор: Детско катче | 31.7.2011
image

Народни поговорки

Народни поговорки - Ѓ

Автор: Детско катче | 15.10.2010
image

Народни поговорки

Народни поговорки - Е

Автор: Детско катче | 15.10.2010
image

Народни поговорки

Народни поговорки - Ж

Автор: Детско катче | 5.12.2010
image

Народни поговорки

Народни поговорки - З

Автор: Детско катче | 15.10.2010
image

Народни поговорки

Народни поговорки - И

Автор: Детско катче | 15.10.2010
image

Народни поговорки

СТРАНА 1 ОД 3


Анкета

Slabeenje
vanessa30

Site posle bremenosts sme kacile kilogrami, nekoi poveke, nekoi pomalku. Osven dietite za namaluvanje na kilogramite, potrebno e i fizicka aktivnost odnodno vezbanje. Zatoa prasuvam spored vas sto e poefikasno:

aerobik (49%)

fitnes (15%)

yoga (8%)

ili nesto drugo (28%)


Број на сите гласови: 168

Фала на гласовите. Гласавте веќе на сите актуелни анкети. Можеш да направиш своја анкета!