|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

Кога дава Госпо, и од баџа дава

Автор: Народна приказна | 7.11.2010
image

Македонски волшебни приказни

Детето ѕвездалија

Автор: Народна приказна | 28.2.2022
image

Македонски волшебни приказни

Невеста кртица

Автор: Народна приказна | 23.10.2010
image

Македонски волшебни приказни

Правината и кривината

Автор: Народна приказна | 12.12.2010
image

Македонски волшебни приказни

Човекот со к`смет во шупливата цреша

Автор: Детско катче | 13.11.2011
image

Македонски волшебни приказни

Девојчето и дванаесетте месеци

Автор: Детско катче | 1.3.2022
image

Македонски волшебни приказни

Итар Пејо и стариот арамија

Автор: Детско катче | 19.9.2010
image

Македонски народни приказни

Лоша мисла, цела болест

Автор: Детско катче | 15.5.2011
image

Детско катче

Итар Пејо, попот и алвата

Автор: Детско катче | 5.9.2010
image

Македонски народни приказни

Итар Пејо и селаните риболовци

Автор: Детско катче | 29.8.2010
image

Македонски народни приказни

СТРАНА 1 ОД 2


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?