|      
Сакаш да се откажеш?
Пред да ја потврдиш својата одлука, запознај се со последиците од таа одлука.
Доколку го потврдиш своето откажување, на твојот комјутер ќе наместиме cookie, кој ќе ни овозможи, во текот на натпреварот (14.03 - 18.03.2016) при посета на порталот да те препознаеме и да овозможиме слободно користење на порталот, без прикажување сликички, односно контролор на играта од десна страна на екранот.

Истовремено ќе бидат одземени сите собрани поени. За жал, со откажувањето, губиш и право на награди.

Дали се уште сакаш да се откажеш?
Рингераја.мк користи "колачиња" за обезбедување подобро корисничко искуство, следење на посетеноста и приказ на огласи. Поставките за прифаќање на колачињата ги прилагодувате во вашиот пребарувач.
Со продолжување на користењето на сајтот се смета дека се согласувате со користење на колачињата за наведените цели. За продолжување кликнете “Во ред”.   Дознајте повеќе.

СТАТИИ

PSE?

Автор: Redaksia Ringeraja | 31.7.2015
image

Kenge per femije

ОЗНАКИ:

TREGIMI I GJYSHES

Автор: Redaksia Ringeraja | 31.7.2015
image

Kenge per femije

ОЗНАКИ:

PINOKU

Автор: Redaksia Ringeraja | 31.7.2015
image

Kenge per femije

ОЗНАКИ:

Zogu dhe djali

Автор: Redaksia Ringeraja | 15.7.2015
image

Kenge per femije

Macoku dhe minjte

Автор: Naim Frasheri | 15.7.2015
image

Kenge per femije

Te vegjelit

Автор: Naim Frasheri | 15.7.2015
image

Kenge per femije

СТРАНА 1 ОД 1


Анкета

Фудбал.
пеперутка16

Кој ќе го освои ЕУРО 2024?